Wydział:


Data:


Sygnatura:
1.Data:2020-08-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1295/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
2.Data:2020-08-10Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 186/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
3.Data:2020-08-10Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
4.Data:2020-08-10Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1243/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
5.Data:2020-08-10Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1250/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
6.Data:2020-08-10Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 399/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
7.Data:2020-08-10Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 114/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
8.Data:2020-08-10Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1347/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
9.Data:2020-08-10Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 415/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
10.Data:2020-08-10Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 664/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
11.Data:2020-08-10Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 203/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
12.Data:2020-08-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 454/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
13.Data:2020-08-10Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
14.Data:2020-08-10Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 221/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
15.Data:2020-08-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 386/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
16.Data:2020-08-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 484/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
17.Data:2020-08-10Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 164/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
18.Data:2020-08-10Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 388/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
19.Data:2020-08-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 416/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
20.Data:2020-08-10Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 581/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
21.Data:2020-08-10Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 400/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
22.Data:2020-08-10Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 659/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
23.Data:2020-08-10Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 301/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
24.Data:2020-08-11Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 182/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
25.Data:2020-08-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 717/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
26.Data:2020-08-11Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3074/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
27.Data:2020-08-11Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 500/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
28.Data:2020-08-11Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 612/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
29.Data:2020-08-11Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 340/17
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
30.Data:2020-08-11Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 390/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
31.Data:2020-08-11Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1752/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
32.Data:2020-08-11Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 73/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
33.Data:2020-08-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3059/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
34.Data:2020-08-11Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1641/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
35.Data:2020-08-11Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 34/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
36.Data:2020-08-11Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3052/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
37.Data:2020-08-11Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
38.Data:2020-08-11Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 226/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
39.Data:2020-08-11Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 264/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
40.Data:2020-08-11Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
41.Data:2020-08-11Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1187/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
42.Data:2020-08-11Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1510/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
43.Data:2020-08-11Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 741/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
44.Data:2020-08-11Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 91/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
45.Data:2020-08-11Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 89/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
46.Data:2020-08-11Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 286/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
47.Data:2020-08-11Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 278/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
48.Data:2020-08-11Godzina:13:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 272/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
49.Data:2020-08-11Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 254/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
50.Data:2020-08-11Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 330/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
51.Data:2020-08-11Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
52.Data:2020-08-11Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 186/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
53.Data:2020-08-11Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
54.Data:2020-08-11Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 215/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
55.Data:2020-08-11Godzina:14:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 256/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
56.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1295/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
57.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4628/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Sędzia Michał Włodarek
58.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3609/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
59.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
60.Data:2020-08-12Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 632/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
61.Data:2020-08-12Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2203/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Sędzia Michał Włodarek
62.Data:2020-08-12Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3486/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
63.Data:2020-08-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 389/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
64.Data:2020-08-12Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3587/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Sędzia Michał Włodarek
65.Data:2020-08-12Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
66.Data:2020-08-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2903/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Sędzia Michał Włodarek
67.Data:2020-08-12Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 751/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
68.Data:2020-08-12Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 297/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
69.Data:2020-08-12Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3075/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Sędzia Michał Włodarek
70.Data:2020-08-12Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2319/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
71.Data:2020-08-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 292/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Sędzia Michał Włodarek
72.Data:2020-08-12Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 290/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
73.Data:2020-08-12Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1968/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
74.Data:2020-08-12Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 787/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Sędzia Michał Włodarek
75.Data:2020-08-12Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1058/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
76.Data:2020-08-13Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 678/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
77.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 830/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
78.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
79.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1402/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Monika Masłowska
80.Data:2020-08-13Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1408/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Monika Masłowska
81.Data:2020-08-13Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 631/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
82.Data:2020-08-13Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 192/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
83.Data:2020-08-13Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1410/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Monika Masłowska
84.Data:2020-08-13Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 743/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
85.Data:2020-08-13Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 354/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
86.Data:2020-08-13Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1371/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Monika Masłowska
87.Data:2020-08-13Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1361/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Monika Masłowska
88.Data:2020-08-13Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 876/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
89.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 133/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
90.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 951/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
91.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 480/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
92.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Monika Masłowska
93.Data:2020-08-13Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 936/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
94.Data:2020-08-13Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 284/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
95.Data:2020-08-13Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 753/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
96.Data:2020-08-13Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 941/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
97.Data:2020-08-13Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 938/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
98.Data:2020-08-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 836/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
99.Data:2020-08-13Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 801/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
100.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 590/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
101.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 812/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
102.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 442/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
103.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 113/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
104.Data:2020-08-13Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 635/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
105.Data:2020-08-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 665/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
106.Data:2020-08-13Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 168/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
107.Data:2020-08-13Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 729/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
108.Data:2020-08-13Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1277/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
109.Data:2020-08-13Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 739/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
110.Data:2020-08-13Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 661/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
111.Data:2020-08-13Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 211/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Monika Masłowska
112.Data:2020-08-13Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 578/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
113.Data:2020-08-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 619/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
114.Data:2020-08-14Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 834/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
115.Data:2020-08-14Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1111/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
116.Data:2020-08-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1295/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
117.Data:2020-08-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1212/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
118.Data:2020-08-14Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1221/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
119.Data:2020-08-14Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 887/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
120.Data:2020-08-14Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2704/16
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
121.Data:2020-08-14Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1172/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
122.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 262/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
123.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 550/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
124.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
125.Data:2020-08-17Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 294/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
126.Data:2020-08-17Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 315/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
127.Data:2020-08-17Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2193/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
128.Data:2020-08-17Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 352/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
129.Data:2020-08-17Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 48/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
130.Data:2020-08-17Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 361/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
131.Data:2020-08-17Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 212/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
132.Data:2020-08-17Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 110/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
133.Data:2020-08-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 571/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
134.Data:2020-08-17Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 266/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
135.Data:2020-08-17Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 22/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
136.Data:2020-08-17Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 158/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
137.Data:2020-08-17Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 795/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
138.Data:2020-08-17Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 91/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
139.Data:2020-08-17Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 204/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
140.Data:2020-08-17Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 69/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
141.Data:2020-08-17Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 504/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
142.Data:2020-08-17Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 262/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
143.Data:2020-08-17Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 228/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
144.Data:2020-08-18Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 536/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
145.Data:2020-08-18Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 849/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
146.Data:2020-08-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1488/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
147.Data:2020-08-18Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2953/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
148.Data:2020-08-18Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1207/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
149.Data:2020-08-18Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 312/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
150.Data:2020-08-18Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1232/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
151.Data:2020-08-18Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 556/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
152.Data:2020-08-18Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 422/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
153.Data:2020-08-18Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 621/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
154.Data:2020-08-18Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 785/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
155.Data:2020-08-18Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 980/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
156.Data:2020-08-18Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1006/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
157.Data:2020-08-18Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 859/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
158.Data:2020-08-18Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 269/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
159.Data:2020-08-18Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 878/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
160.Data:2020-08-18Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 902/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
161.Data:2020-08-18Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 81/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
162.Data:2020-08-18Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 904/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
163.Data:2020-08-18Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1039/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
164.Data:2020-08-18Godzina:13:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 996/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
165.Data:2020-08-18Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 370/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
166.Data:2020-08-18Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 412/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
167.Data:2020-08-18Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1065/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
168.Data:2020-08-18Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1060/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
169.Data:2020-08-18Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 272/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
170.Data:2020-08-18Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 452/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
171.Data:2020-08-18Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 236/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
172.Data:2020-08-18Godzina:13:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 379/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
173.Data:2020-08-18Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 299/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
174.Data:2020-08-18Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 369/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
175.Data:2020-08-18Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 898/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
176.Data:2020-08-18Godzina:14:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 302/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
177.Data:2020-08-18Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 109/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
178.Data:2020-08-18Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 177/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
179.Data:2020-08-18Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 322/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
180.Data:2020-08-18Godzina:14:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 382/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
181.Data:2020-08-18Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 552/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
182.Data:2020-08-18Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 210/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
183.Data:2020-08-18Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 25/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
184.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 22/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
185.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1130/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
186.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1037/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
187.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 130/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
188.Data:2020-08-19Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 36/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
189.Data:2020-08-19Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2250/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
190.Data:2020-08-19Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 953/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
191.Data:2020-08-19Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 682/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
192.Data:2020-08-19Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 246/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
193.Data:2020-08-19Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 420/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
194.Data:2020-08-19Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 15/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
195.Data:2020-08-19Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1067/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
196.Data:2020-08-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 198/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
197.Data:2020-08-19Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1454/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
198.Data:2020-08-19Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1865/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
199.Data:2020-08-19Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
200.Data:2020-08-19Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2419/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
201.Data:2020-08-19Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 299/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
202.Data:2020-08-19Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1115/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
203.Data:2020-08-19Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 119/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
204.Data:2020-08-20Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 891/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
205.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 498/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
206.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3472/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
207.Data:2020-08-20Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 99/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
208.Data:2020-08-20Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3142/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
209.Data:2020-08-20Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 684/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
210.Data:2020-08-20Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 637/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
211.Data:2020-08-20Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 726/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
212.Data:2020-08-20Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 617/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
213.Data:2020-08-20Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2042/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
214.Data:2020-08-20Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 859/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
215.Data:2020-08-20Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 824/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
216.Data:2020-08-20Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 888/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
217.Data:2020-08-20Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 902/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
218.Data:2020-08-20Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 201/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
219.Data:2020-08-20Godzina:14:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 175/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
220.Data:2020-08-21Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1170/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
221.Data:2020-08-21Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 851/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
222.Data:2020-08-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1530/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
223.Data:2020-08-21Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 749/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
224.Data:2020-08-21Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2326/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
225.Data:2020-08-21Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 855/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
226.Data:2020-08-21Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 565/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
227.Data:2020-08-21Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 695/17
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
228.Data:2020-08-21Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 882/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
229.Data:2020-08-21Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 874/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
230.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2174/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
231.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 243/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
232.Data:2020-08-24Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1228/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
233.Data:2020-08-24Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 945/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
234.Data:2020-08-24Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1259/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
235.Data:2020-08-24Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 844/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
236.Data:2020-08-24Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 957/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
237.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 926/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
238.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 809/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
239.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1008/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
240.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 634/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
241.Data:2020-08-24Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 888/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
242.Data:2020-08-24Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2428/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
243.Data:2020-08-24Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1196/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
244.Data:2020-08-24Godzina:10:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 93/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
245.Data:2020-08-24Godzina:10:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 39/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
246.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3273/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
247.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 80/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
248.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 84/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
249.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 171/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
250.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 77/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
251.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 160/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
252.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 133/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
253.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 82/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
254.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 100/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
255.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 116/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
256.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 96/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
257.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2273/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
258.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 161/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
259.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 61/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
260.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 152/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
261.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 89/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
262.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 90/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
263.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 52/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
264.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 204/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
265.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 200/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
266.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 24/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
267.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 156/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
268.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 9/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
269.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 139/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
270.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 793/12
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
271.Data:2020-08-24Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1164/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
272.Data:2020-08-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2988/16
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
273.Data:2020-08-24Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1278/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
274.Data:2020-08-24Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 397/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
275.Data:2020-08-24Godzina:14:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 7/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
276.Data:2020-08-25Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 505/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
277.Data:2020-08-25Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 651/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
278.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1089/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
279.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3071/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
280.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 355/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
281.Data:2020-08-25Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 76/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
282.Data:2020-08-25Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1329/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
283.Data:2020-08-25Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 732/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
284.Data:2020-08-25Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 775/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
285.Data:2020-08-25Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1224/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
286.Data:2020-08-25Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1529/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
287.Data:2020-08-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
288.Data:2020-08-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 279/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
289.Data:2020-08-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 484/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
290.Data:2020-08-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2931/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
291.Data:2020-08-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 952/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
292.Data:2020-08-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 13/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
293.Data:2020-08-25Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 823/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
294.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 154/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
295.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1313/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
296.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 751/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
297.Data:2020-08-25Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 147/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
298.Data:2020-08-25Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 972/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
299.Data:2020-08-25Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 157/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
300.Data:2020-08-25Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 39/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
301.Data:2020-08-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 886/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
302.Data:2020-08-25Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 862/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
303.Data:2020-08-25Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1085/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
304.Data:2020-08-25Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 370/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
305.Data:2020-08-25Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 931/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
306.Data:2020-08-25Godzina:14:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1296/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
307.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 886/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
308.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 211/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
309.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 449/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
310.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 278/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
311.Data:2020-08-26Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 219/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
312.Data:2020-08-26Godzina:09:25
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 250/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
313.Data:2020-08-26Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 242/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
314.Data:2020-08-26Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3106/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
315.Data:2020-08-26Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 959/19
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
316.Data:2020-08-26Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 251/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
317.Data:2020-08-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3553/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
318.Data:2020-08-26Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 260/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
319.Data:2020-08-26Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 390/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Monika Masłowska
320.Data:2020-08-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
321.Data:2020-08-26Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 233/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
322.Data:2020-08-26Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 234/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
323.Data:2020-08-26Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 320/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
324.Data:2020-08-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 277/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
325.Data:2020-08-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 512/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
326.Data:2020-08-26Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 265/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
327.Data:2020-08-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 496/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
328.Data:2020-08-26Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 174/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
329.Data:2020-08-26Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 368/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
330.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 342/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
331.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1019/19
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
332.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1246/17
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
333.Data:2020-08-26Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 360/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
334.Data:2020-08-26Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 324/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
335.Data:2020-08-26Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 198/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
336.Data:2020-08-26Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 289/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
337.Data:2020-08-26Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 280/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
338.Data:2020-08-26Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 349/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
339.Data:2020-08-26Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 308/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
340.Data:2020-08-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 58/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
341.Data:2020-08-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 504/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
342.Data:2020-08-26Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 492/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
343.Data:2020-08-26Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 410/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
344.Data:2020-08-26Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 459/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
345.Data:2020-08-26Godzina:14:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 445/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
346.Data:2020-08-26Godzina:14:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 509/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
347.Data:2020-08-27Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1455/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
348.Data:2020-08-27Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 348/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
349.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 715/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
350.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 754/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
351.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2937/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
352.Data:2020-08-27Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3454/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
353.Data:2020-08-27Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3650/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
354.Data:2020-08-27Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1140/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
355.Data:2020-08-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1336/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
356.Data:2020-08-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2465/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
357.Data:2020-08-27Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2020/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
358.Data:2020-08-27Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1062/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
359.Data:2020-08-27Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 861/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
360.Data:2020-08-27Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4672/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
361.Data:2020-08-27Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 145/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
362.Data:2020-08-27Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 113/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
363.Data:2020-08-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1021/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
364.Data:2020-08-28Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1096/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
365.Data:2020-08-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 772/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
366.Data:2020-08-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 594/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
367.Data:2020-08-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 480/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
368.Data:2020-08-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2822/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
369.Data:2020-08-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1121/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
370.Data:2020-08-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2545/16
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
371.Data:2020-08-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 793/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
372.Data:2020-08-28Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 585/14
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
373.Data:2020-08-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1356/12
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
374.Data:2020-08-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 827/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
375.Data:2020-08-28Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 485/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
376.Data:2020-08-31Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 357/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
377.Data:2020-08-31Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 371/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
378.Data:2020-08-31Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 141/19
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
379.Data:2020-08-31Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 168/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
380.Data:2020-08-31Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 838/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
381.Data:2020-08-31Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 610/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
382.Data:2020-08-31Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 45/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
383.Data:2020-08-31Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 150/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
384.Data:2020-08-31Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 560/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
385.Data:2020-08-31Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
386.Data:2020-08-31Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 58/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
387.Data:2020-08-31Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 11/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Sędzia Anna Krysicka
388.Data:2020-08-31Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 381/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
389.Data:2020-08-31Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 183/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
390.Data:2020-08-31Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 116/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
391.Data:2020-08-31Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 974/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
392.Data:2020-08-31Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 194/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
393.Data:2020-10-01Godzina:08:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2435/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
394.Data:2020-10-01Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 88/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
395.Data:2020-10-01Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1336/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
396.Data:2020-10-01Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1559/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
397.Data:2020-10-01Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 102/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
398.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
399.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1475/18
Miejsce -Sala:poza sądem
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
400.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1583/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
401.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 88/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
402.Data:2020-10-01Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1204/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
403.Data:2020-10-01Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 639/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
404.Data:2020-10-01Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 368/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
405.Data:2020-10-01Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 480/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
406.Data:2020-10-01Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 339/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
407.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1022/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
408.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 378/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
409.Data:2020-10-01Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 960/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
410.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 987/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
411.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 145/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
412.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1381/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
413.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1420/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
414.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 368/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
415.Data:2020-10-01Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 479/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
416.Data:2020-10-01Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1515/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
417.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1364/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
418.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1526/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
419.Data:2020-10-01Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 114/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
420.Data:2020-10-01Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1093/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
421.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1827/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
422.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 649/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
423.Data:2020-10-01Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 715/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
424.Data:2020-10-02Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4087/17
Miejsce -Sala:108
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
425.Data:2020-10-02Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 123/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
426.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1316/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
427.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 27/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
428.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1605/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
429.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 652/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
430.Data:2020-10-05Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1636/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
431.Data:2020-10-05Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1323/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
432.Data:2020-10-05Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1008/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
433.Data:2020-10-05Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1271/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
434.Data:2020-10-05Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 640/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
435.Data:2020-10-05Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1388/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
436.Data:2020-10-05Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1419/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
437.Data:2020-10-05Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1281/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
438.Data:2020-10-05Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 786/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
439.Data:2020-10-05Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 822/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
440.Data:2020-10-05Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 4/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
441.Data:2020-10-05Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
442.Data:2020-10-06Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 582/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
443.Data:2020-10-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1484/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
444.Data:2020-10-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 162/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
445.Data:2020-10-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 776/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
446.Data:2020-10-06Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1039/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
447.Data:2020-10-06Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
448.Data:2020-10-06Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1119/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
449.Data:2020-10-06Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1497/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
450.Data:2020-10-06Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 133/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
451.Data:2020-10-07Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 161/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
452.Data:2020-10-07Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 808/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
453.Data:2020-10-07Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1330/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
454.Data:2020-10-07Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 790/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
455.Data:2020-10-07Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 13/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
456.Data:2020-10-07Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 389/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
457.Data:2020-10-07Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 393/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
458.Data:2020-10-07Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 702/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
459.Data:2020-10-07Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 588/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
460.Data:2020-10-07Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 830/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
461.Data:2020-10-07Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1566/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
462.Data:2020-10-07Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 777/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
463.Data:2020-10-07Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3418/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
464.Data:2020-10-07Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 885/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
465.Data:2020-10-07Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 394/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
466.Data:2020-10-07Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1533/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
467.Data:2020-10-07Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1612/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
468.Data:2020-10-07Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 164/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
469.Data:2020-10-07Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1407/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
470.Data:2020-10-07Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1309/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
471.Data:2020-10-07Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1108/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
472.Data:2020-10-08Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 107/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
473.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
474.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 3/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
475.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 707/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
476.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 217/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
477.Data:2020-10-08Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1342/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
478.Data:2020-10-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 760/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
479.Data:2020-10-08Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 821/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
480.Data:2020-10-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1423/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
481.Data:2020-10-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 825/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
482.Data:2020-10-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1523/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
483.Data:2020-10-08Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 851/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
484.Data:2020-10-08Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1563/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
485.Data:2020-10-08Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 163/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
486.Data:2020-10-08Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1237/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
487.Data:2020-10-08Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 80/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
488.Data:2020-10-08Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 398/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
489.Data:2020-10-08Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 408/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
490.Data:2020-10-08Godzina:14:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 566/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
491.Data:2020-10-08Godzina:14:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 589/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
492.Data:2020-10-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 388/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
493.Data:2020-10-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1190/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
494.Data:2020-10-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 165/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
495.Data:2020-10-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 41/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
496.Data:2020-10-09Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 819/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
497.Data:2020-10-09Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1183/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
498.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 848/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
499.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1081/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
500.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1153/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
501.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2760/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
502.Data:2020-10-12Godzina:09:05
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1507/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
503.Data:2020-10-12Godzina:09:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1247/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
504.Data:2020-10-12Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 618/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
505.Data:2020-10-12Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1155/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
506.Data:2020-10-12Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1156/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
507.Data:2020-10-12Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1214/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
508.Data:2020-10-12Godzina:09:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1191/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
509.Data:2020-10-12Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1187/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
510.Data:2020-10-12Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 654/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
511.Data:2020-10-12Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 797/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
512.Data:2020-10-12Godzina:09:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 978/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
513.Data:2020-10-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 672/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
514.Data:2020-10-12Godzina:10:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 669/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
515.Data:2020-10-12Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1273/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
516.Data:2020-10-12Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1266/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
517.Data:2020-10-12Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1302/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
518.Data:2020-10-12Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1318/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
519.Data:2020-10-12Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 481/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
520.Data:2020-10-12Godzina:12:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 862/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
521.Data:2020-10-13Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 171/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
522.Data:2020-10-13Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1485/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
523.Data:2020-10-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 328/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
524.Data:2020-10-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 57/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
525.Data:2020-10-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1498/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
526.Data:2020-10-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1551/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
527.Data:2020-10-13Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 59/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
528.Data:2020-10-13Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1437/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
529.Data:2020-10-13Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1472/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
530.Data:2020-10-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 679/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
531.Data:2020-10-14Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 688/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
532.Data:2020-10-14Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 700/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
533.Data:2020-10-14Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 514/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
534.Data:2020-10-14Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 576/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
535.Data:2020-10-14Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
536.Data:2020-10-15Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 228/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
537.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
538.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 289/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
539.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 848/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
540.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 856/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
541.Data:2020-10-15Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 856/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
542.Data:2020-10-15Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 854/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
543.Data:2020-10-15Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 868/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
544.Data:2020-10-15Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 534/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
545.Data:2020-10-15Godzina:09:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 908/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
546.Data:2020-10-15Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 881/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
547.Data:2020-10-15Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 896/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
548.Data:2020-10-15Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 925/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
549.Data:2020-10-15Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 937/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
550.Data:2020-10-15Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 977/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
551.Data:2020-10-15Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 574/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
552.Data:2020-10-15Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 641/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
553.Data:2020-10-15Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 592/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
554.Data:2020-10-15Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1147/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
555.Data:2020-10-15Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 985/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
556.Data:2020-10-15Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1026/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
557.Data:2020-10-15Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 536/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
558.Data:2020-10-15Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 236/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
559.Data:2020-10-15Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 630/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
560.Data:2020-10-15Godzina:14:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 437/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
561.Data:2020-10-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
562.Data:2020-10-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1010/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
563.Data:2020-10-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
564.Data:2020-10-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 242/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
565.Data:2020-10-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 83/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
566.Data:2020-10-19Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 184/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
567.Data:2020-10-19Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1209/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
568.Data:2020-10-19Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 231/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
569.Data:2020-10-19Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 201/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
570.Data:2020-10-19Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 862/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
571.Data:2020-10-19Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 141/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
572.Data:2020-10-19Godzina:09:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1288/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
573.Data:2020-10-19Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 468/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
574.Data:2020-10-19Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 221/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
575.Data:2020-10-19Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 42/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
576.Data:2020-10-19Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1587/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
577.Data:2020-10-19Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 460/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
578.Data:2020-10-19Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 457/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
579.Data:2020-10-19Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 471/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
580.Data:2020-10-19Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 379/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
581.Data:2020-10-19Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 469/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
582.Data:2020-10-20Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 193/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
583.Data:2020-10-20Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 161/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
584.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1542/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
585.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1060/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
586.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 270/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
587.Data:2020-10-20Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
588.Data:2020-10-20Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 684/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
589.Data:2020-10-20Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 9/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
590.Data:2020-10-20Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1104/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
591.Data:2020-10-20Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 314/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
592.Data:2020-10-21Godzina:11:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 400/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
593.Data:2020-10-21Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 311/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
594.Data:2020-10-21Godzina:11:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 667/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
595.Data:2020-10-21Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 607/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
596.Data:2020-10-21Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 663/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
597.Data:2020-10-21Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 588/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
598.Data:2020-10-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 315/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
599.Data:2020-10-21Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 297/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
600.Data:2020-10-21Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 521/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
601.Data:2020-10-21Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 365/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
602.Data:2020-10-21Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 465/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
603.Data:2020-10-21Godzina:12:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 486/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
604.Data:2020-10-21Godzina:13:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 515/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
605.Data:2020-10-21Godzina:13:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 404/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
606.Data:2020-10-21Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 636/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
607.Data:2020-10-21Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 470/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
608.Data:2020-10-21Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 575/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
609.Data:2020-10-21Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 609/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
610.Data:2020-10-21Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 612/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
611.Data:2020-10-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 662/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
612.Data:2020-10-21Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 606/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
613.Data:2020-10-21Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 594/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
614.Data:2020-10-22Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 180/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
615.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
616.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1401/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
617.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 630/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
618.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1011/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
619.Data:2020-10-22Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 528/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
620.Data:2020-10-22Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 677/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
621.Data:2020-10-22Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 700/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
622.Data:2020-10-22Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 907/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
623.Data:2020-10-22Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 705/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
624.Data:2020-10-22Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 698/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
625.Data:2020-10-22Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1030/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
626.Data:2020-10-22Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 5/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
627.Data:2020-10-22Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 209/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
628.Data:2020-10-22Godzina:13:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 543/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
629.Data:2020-10-22Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 542/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
630.Data:2020-10-22Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 62/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
631.Data:2020-10-23Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1659/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
632.Data:2020-10-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 536/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
633.Data:2020-10-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 841/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
634.Data:2020-10-23Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 252/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
635.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1432/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
636.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 359/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
637.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1127/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
638.Data:2020-10-26Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 401/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
639.Data:2020-10-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1114/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
640.Data:2020-10-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 163/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
641.Data:2020-10-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 419/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
642.Data:2020-10-26Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 170/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
643.Data:2020-10-26Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 461/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
644.Data:2020-10-26Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 143/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
645.Data:2020-10-26Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 487/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
646.Data:2020-10-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 454/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
647.Data:2020-10-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 427/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Beata Kornacka
648.Data:2020-10-27Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 244/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
649.Data:2020-10-27Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 989/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
650.Data:2020-10-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 772/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
651.Data:2020-10-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 281/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
652.Data:2020-10-27Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 973/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
653.Data:2020-10-27Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 287/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
654.Data:2020-10-27Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 587/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
655.Data:2020-10-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 755/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
656.Data:2020-10-28Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 526/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
657.Data:2020-10-28Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1465/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
658.Data:2020-10-28Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 763/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
659.Data:2020-10-29Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 227/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
660.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
661.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1133/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
662.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 892/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
663.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 954/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
664.Data:2020-10-29Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 24/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
665.Data:2020-10-29Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1287/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
666.Data:2020-10-29Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 27/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
667.Data:2020-10-29Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 5/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
668.Data:2020-10-29Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 991/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
669.Data:2020-10-29Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 902/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
670.Data:2020-10-29Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 24/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
671.Data:2020-10-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 456/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
672.Data:2020-10-30Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 702/15
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
673.Data:2020-10-30Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 407/16
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
674.Data:2020-10-30Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 386/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
675.Data:2020-10-30Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 939/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
676.Data:2020-10-30Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1354/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
677.Data:2020-10-30Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1343/15
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
678.Data:2020-11-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 43/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
679.Data:2020-11-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 203/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
680.Data:2020-11-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 396/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
681.Data:2020-11-02Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 126/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
682.Data:2020-11-02Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 31/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
683.Data:2020-11-02Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 229/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
684.Data:2020-11-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1315/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
685.Data:2020-11-02Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1561/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
686.Data:2020-11-02Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 305/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
687.Data:2020-11-03Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1158/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
688.Data:2020-11-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 830/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
689.Data:2020-11-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 772/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
690.Data:2020-11-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 328/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
691.Data:2020-11-03Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 475/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
692.Data:2020-11-03Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 791/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
693.Data:2020-11-03Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1244/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
694.Data:2020-11-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 606/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
695.Data:2020-11-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1069/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
696.Data:2020-11-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1225/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
697.Data:2020-11-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 853/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
698.Data:2020-11-05Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 246/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
699.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
700.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1617/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
701.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 36/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
702.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 916/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
703.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1648/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
704.Data:2020-11-05Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 60/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
705.Data:2020-11-05Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3380/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
706.Data:2020-11-05Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1177/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
707.Data:2020-11-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1257/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
708.Data:2020-11-05Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1475/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
709.Data:2020-11-05Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1375/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
710.Data:2020-11-05Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1192/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
711.Data:2020-11-05Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 707/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
712.Data:2020-11-05Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1448/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
713.Data:2020-11-05Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 694/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
714.Data:2020-11-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 917/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
715.Data:2020-11-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 324/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
716.Data:2020-11-06Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 332/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
717.Data:2020-11-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 303/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
718.Data:2020-11-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1106/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
719.Data:2020-11-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1216/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
720.Data:2020-11-09Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 740/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
721.Data:2020-11-09Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 710/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
722.Data:2020-11-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 204/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
723.Data:2020-11-09Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 741/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
724.Data:2020-11-09Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 334/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
725.Data:2020-11-09Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 74/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
726.Data:2020-11-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 82/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
727.Data:2020-11-09Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 202/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
728.Data:2020-11-09Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 124/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
729.Data:2020-11-09Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1468/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
730.Data:2020-11-10Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 253/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
731.Data:2020-11-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 574/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
732.Data:2020-11-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 772/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
733.Data:2020-11-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 355/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
734.Data:2020-11-10Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 884/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
735.Data:2020-11-10Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1246/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
736.Data:2020-11-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
737.Data:2020-11-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1079/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
738.Data:2020-11-12Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1129/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
739.Data:2020-11-12Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 708/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
740.Data:2020-11-12Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1443/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
741.Data:2020-11-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 243/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
742.Data:2020-11-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 210/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
743.Data:2020-11-16Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 257/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
744.Data:2020-11-16Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 251/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
745.Data:2020-11-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 331/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
746.Data:2020-11-16Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1452/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
747.Data:2020-11-16Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
748.Data:2020-11-17Godzina:08:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 430/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
749.Data:2020-11-17Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 783/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
750.Data:2020-11-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 679/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
751.Data:2020-11-17Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 940/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
752.Data:2020-11-17Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1290/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
753.Data:2020-11-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1251/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
754.Data:2020-11-18Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
755.Data:2020-11-18Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
756.Data:2020-11-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 295/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
757.Data:2020-11-18Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 278/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
758.Data:2020-11-18Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 305/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
759.Data:2020-11-19Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 258/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
760.Data:2020-11-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
761.Data:2020-11-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1125/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
762.Data:2020-11-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1088/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
763.Data:2020-11-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 378/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
764.Data:2020-11-19Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1132/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
765.Data:2020-11-19Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1143/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
766.Data:2020-11-19Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 400/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
767.Data:2020-11-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 447/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
768.Data:2020-11-19Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 348/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
769.Data:2020-11-19Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 204/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
770.Data:2020-11-19Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 556/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
771.Data:2020-11-19Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 356/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
772.Data:2020-11-19Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1205/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
773.Data:2020-11-20Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 317/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
774.Data:2020-11-20Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 343/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
775.Data:2020-11-20Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 373/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
776.Data:2020-11-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 382/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
777.Data:2020-11-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1114/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
778.Data:2020-11-23Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 493/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
779.Data:2020-11-23Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 574/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
780.Data:2020-11-23Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1399/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
781.Data:2020-11-23Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 994/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
782.Data:2020-11-23Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 826/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
783.Data:2020-11-23Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 313/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
784.Data:2020-11-23Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 555/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
785.Data:2020-11-23Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1385/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
786.Data:2020-11-24Godzina:08:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 346/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
787.Data:2020-11-24Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 289/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
788.Data:2020-11-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 827/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
789.Data:2020-11-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 223/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
790.Data:2020-11-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 775/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
791.Data:2020-11-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1046/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
792.Data:2020-11-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1170/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
793.Data:2020-11-26Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 324/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
794.Data:2020-11-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
795.Data:2020-11-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 243/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
796.Data:2020-11-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1128/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
797.Data:2020-11-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 333/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
798.Data:2020-11-26Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1286/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
799.Data:2020-11-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 334/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
800.Data:2020-11-26Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1410/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
801.Data:2020-11-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1153/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
802.Data:2020-11-26Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 885/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
803.Data:2020-11-26Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1639/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
804.Data:2020-11-27Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3360/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
805.Data:2020-11-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 311/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
806.Data:2020-11-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 372/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
807.Data:2020-11-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 800/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
808.Data:2020-11-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1467/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
809.Data:2020-11-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1003/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
810.Data:2020-11-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1076/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
811.Data:2020-11-30Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 227/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
812.Data:2020-11-30Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 277/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
813.Data:2020-11-30Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1066/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
814.Data:2020-11-30Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 48/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
815.Data:2020-12-01Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 35/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
816.Data:2020-12-01Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 374/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
817.Data:2020-12-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 79/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
818.Data:2020-12-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 705/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
819.Data:2020-12-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 179/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
820.Data:2020-12-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1571/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
821.Data:2020-12-02Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko1 1090/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
822.Data:2020-12-03Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 351/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
823.Data:2020-12-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1275/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
824.Data:2020-12-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 550/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
825.Data:2020-12-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1237/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
826.Data:2020-12-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2390/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
827.Data:2020-12-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1235/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
828.Data:2020-12-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 699/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
829.Data:2020-12-03Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 397/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
830.Data:2020-12-03Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1305/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
831.Data:2020-12-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 20/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
832.Data:2020-12-03Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1340/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
833.Data:2020-12-03Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 904/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
834.Data:2020-12-03Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1312/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
835.Data:2020-12-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1363/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
836.Data:2020-12-03Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 608/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
837.Data:2020-12-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 618/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
838.Data:2020-12-04Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 59/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
839.Data:2020-12-04Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 60/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
840.Data:2020-12-04Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1625/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
841.Data:2020-12-07Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 888/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
842.Data:2020-12-07Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 37/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
843.Data:2020-12-07Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 371/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
844.Data:2020-12-07Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 981/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
845.Data:2020-12-07Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 236/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
846.Data:2020-12-07Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1449/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
847.Data:2020-12-08Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1637/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
848.Data:2020-12-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
849.Data:2020-12-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 68/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
850.Data:2020-12-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 906/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
851.Data:2020-12-08Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1631/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
852.Data:2020-12-08Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1375/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
853.Data:2020-12-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 277/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
854.Data:2020-12-10Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1378/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
855.Data:2020-12-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1382/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
856.Data:2020-12-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1381/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
857.Data:2020-12-10Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1380/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
858.Data:2020-12-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 824/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
859.Data:2020-12-10Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 833/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
860.Data:2020-12-10Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1429/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
861.Data:2020-12-11Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 15/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
862.Data:2020-12-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 642/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
863.Data:2020-12-11Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 51/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
864.Data:2020-12-11Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1545/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
865.Data:2020-12-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1238/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
866.Data:2020-12-14Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 467/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
867.Data:2020-12-15Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1568/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
868.Data:2020-12-15Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1549/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
869.Data:2020-12-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1662/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
870.Data:2020-12-15Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1462/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
871.Data:2020-12-15Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1412/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
872.Data:2020-12-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 616/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
873.Data:2020-12-16Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 336/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
874.Data:2020-12-17Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1156/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
875.Data:2020-12-17Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1513/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
876.Data:2020-12-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1663/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
877.Data:2020-12-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 658/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
878.Data:2020-12-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 716/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
879.Data:2020-12-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 193/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
880.Data:2020-12-21Godzina:09:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 736/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
881.Data:2020-12-21Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 750/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
882.Data:2020-12-21Godzina:10:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 783/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
883.Data:2020-12-21Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 809/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
884.Data:2020-12-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 810/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
885.Data:2020-12-21Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 820/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
886.Data:2020-12-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 798/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
887.Data:2020-12-22Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1340/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
888.Data:2020-12-22Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1597/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
889.Data:2021-01-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 523/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
890.Data:2021-01-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 266/20
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
891.Data:2021-01-11Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 703/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
892.Data:2021-01-11Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 753/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
893.Data:2021-01-11Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1433/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
894.Data:2021-01-11Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1368/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
895.Data:2021-01-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 343/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
896.Data:2021-01-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 395/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
897.Data:2021-01-12Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1615/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
898.Data:2021-01-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 310/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
899.Data:2021-01-12Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 342/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
900.Data:2021-01-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 613/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
901.Data:2021-01-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 687/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
902.Data:2021-01-13Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1376/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
903.Data:2021-01-13Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1674/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
904.Data:2021-01-13Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1620/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
905.Data:2021-01-13Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 181/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
906.Data:2021-01-13Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 336/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
907.Data:2021-01-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 239/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
908.Data:2021-01-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 344/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
909.Data:2021-01-14Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 335/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
910.Data:2021-01-14Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 290/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
911.Data:2021-01-14Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 308/20
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
912.Data:2021-01-14Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 507/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
913.Data:2021-01-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 212/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
914.Data:2021-01-15Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1516/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
915.Data:2021-01-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1638/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
916.Data:2021-01-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1582/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
917.Data:2021-01-18Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1164/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
918.Data:2021-01-18Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1658/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
919.Data:2021-01-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 580/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
920.Data:2021-01-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1589/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
921.Data:2021-01-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 271/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
922.Data:2021-01-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 489/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Urbańska - Czarnasiak
923.Data:2021-01-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 569/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
924.Data:2021-01-22Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1540/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
925.Data:2021-01-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 712/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
926.Data:2021-01-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 565/20
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
927.Data:2021-01-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 677/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
928.Data:2021-01-29Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1402/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
929.Data:2021-02-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1521/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
930.Data:2021-02-01Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
931.Data:2021-02-01Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 75/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
932.Data:2021-02-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1459/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
933.Data:2021-02-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1532/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
934.Data:2021-02-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 328/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
935.Data:2021-02-03Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 189/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
936.Data:2021-02-03Godzina:13:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 190/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
937.Data:2021-02-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1475/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
938.Data:2021-02-05Godzina:10:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1321/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
939.Data:2021-02-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1519/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
940.Data:2021-02-08Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1567/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
941.Data:2021-02-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1278/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
942.Data:2021-02-09Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1505/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
943.Data:2021-02-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1504/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
944.Data:2021-02-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1337/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
945.Data:2021-02-15Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1320/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
946.Data:2021-03-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 180/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
947.Data:2021-03-08Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 399/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
948.Data:2021-03-08Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 198/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
949.Data:2021-03-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 213/20
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
950.Data:2021-03-10Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1517/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
951.Data:2020-08-10Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV U 84/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
952.Data:2020-08-10Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV L.Dz.Kor. 106/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
953.Data:2020-08-10Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 16/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
954.Data:2020-08-10Godzina:09:45
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV U 105/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
955.Data:2020-08-10Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 28/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
956.Data:2020-08-10Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 100/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
957.Data:2020-08-10Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV U 136/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
958.Data:2020-08-10Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1089/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
959.Data:2020-08-10Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV U 57/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
960.Data:2020-08-10Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 133/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
961.Data:2020-08-11Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 159/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
962.Data:2020-08-11Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 73/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
963.Data:2020-08-11Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1330/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
964.Data:2020-08-11Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2650/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
965.Data:2020-08-11Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 198/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
966.Data:2020-08-11Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 282/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
967.Data:2020-08-11Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2677/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
968.Data:2020-08-11Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 449/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
969.Data:2020-08-11Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2521/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
970.Data:2020-08-11Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 301/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
971.Data:2020-08-11Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 489/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
972.Data:2020-08-11Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 28/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
973.Data:2020-08-11Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 609/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
974.Data:2020-08-11Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 204/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
975.Data:2020-08-11Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2469/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
976.Data:2020-08-11Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 225/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
977.Data:2020-08-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 60/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
978.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 171/19
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
979.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 138/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
980.Data:2020-08-12Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1214/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
981.Data:2020-08-12Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1125/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
982.Data:2020-08-12Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 124/16
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
983.Data:2020-08-12Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 318/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
984.Data:2020-08-12Godzina:12:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 165/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
985.Data:2020-08-12Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 298/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
986.Data:2020-08-12Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 218/19
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Andrzej Sip
987.Data:2020-08-12Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 518/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
988.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 15/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
989.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1940/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
990.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 698/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
991.Data:2020-08-13Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 142/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
992.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 9/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
993.Data:2020-08-13Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 34/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
994.Data:2020-08-13Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 482/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
995.Data:2020-08-13Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 24/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
996.Data:2020-08-13Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2646/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
997.Data:2020-08-13Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 487/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
998.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 9/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
999.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 544/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1000.Data:2020-08-13Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 211/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1001.Data:2020-08-13Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 480/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1002.Data:2020-08-13Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 608/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1003.Data:2020-08-13Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 153/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1004.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 867/16
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1005.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2653/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1006.Data:2020-08-17Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 582/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1007.Data:2020-08-17Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 552/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1008.Data:2020-08-17Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 290/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1009.Data:2020-08-17Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 312/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1010.Data:2020-08-17Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 316/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1011.Data:2020-08-17Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 609/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1012.Data:2020-08-17Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 612/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1013.Data:2020-08-18Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 350/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1014.Data:2020-08-18Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 58/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1015.Data:2020-08-18Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2365/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1016.Data:2020-08-18Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1017.Data:2020-08-18Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 298/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1018.Data:2020-08-18Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 17/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1019.Data:2020-08-18Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 248/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1020.Data:2020-08-18Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1220/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1021.Data:2020-08-18Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 8/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1022.Data:2020-08-18Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 87/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1023.Data:2020-08-18Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 613/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1024.Data:2020-08-18Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 262/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1025.Data:2020-08-18Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 59/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1026.Data:2020-08-18Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 348/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1027.Data:2020-08-19Godzina:08:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 142/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1028.Data:2020-08-19Godzina:08:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 44/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1029.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 395/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1030.Data:2020-08-19Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 450/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1031.Data:2020-08-19Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 309/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1032.Data:2020-08-19Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 334/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1033.Data:2020-08-19Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 420/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1034.Data:2020-08-20Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2623/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1035.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2675/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1036.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 616/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1037.Data:2020-08-20Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 333/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1038.Data:2020-08-20Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 48/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1039.Data:2020-08-20Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 319/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1040.Data:2020-08-20Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1235/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1041.Data:2020-08-20Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 450/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1042.Data:2020-08-20Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 557/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1043.Data:2020-08-20Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 635/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1044.Data:2020-08-20Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 152/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1045.Data:2020-08-20Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 19/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1046.Data:2020-08-20Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1033/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1047.Data:2020-08-20Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 239/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1048.Data:2020-08-20Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 268/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1049.Data:2020-08-20Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 593/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1050.Data:2020-08-20Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1487/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1051.Data:2020-08-21Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 62/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1052.Data:2020-08-21Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GUu 13/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1053.Data:2020-08-21Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 33/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1054.Data:2020-08-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 78/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1055.Data:2020-08-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 44/13
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1056.Data:2020-08-21Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 62/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1057.Data:2020-08-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 112/13
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1058.Data:2020-08-21Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GUu 9/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1059.Data:2020-08-21Godzina:10:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 116/08
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1060.Data:2020-08-21Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 4/15
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1061.Data:2020-08-21Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 9/96
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1062.Data:2020-08-21Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 72/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1063.Data:2020-08-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 74/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1064.Data:2020-08-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 74/06
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1065.Data:2020-08-21Godzina:10:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 4/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1066.Data:2020-08-21Godzina:10:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 26/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1067.Data:2020-08-21Godzina:10:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 9/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1068.Data:2020-08-21Godzina:10:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 34/08
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1069.Data:2020-08-21Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 2/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1070.Data:2020-08-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 40/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1071.Data:2020-08-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 129/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1072.Data:2020-08-21Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 188/16
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1073.Data:2020-08-21Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 25/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1074.Data:2020-08-21Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V Gzd 56/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1075.Data:2020-08-21Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 67/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1076.Data:2020-08-21Godzina:11:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 11/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1077.Data:2020-08-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 153/15
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1078.Data:2020-08-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 29/08
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1079.Data:2020-08-21Godzina:11:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 6/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1080.Data:2020-08-21Godzina:11:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 2/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1081.Data:2020-08-21Godzina:11:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 37/16
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1082.Data:2020-08-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1083.Data:2020-08-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/88
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1084.Data:2020-08-21Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V Gzd 11/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1085.Data:2020-08-21Godzina:12:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 9/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1086.Data:2020-08-21Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 11/09
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1087.Data:2020-08-21Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 68/15
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1088.Data:2020-08-21Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 46/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1089.Data:2020-08-21Godzina:12:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 24/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1090.Data:2020-08-21Godzina:12:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 135/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1091.Data:2020-08-21Godzina:12:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 58/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1092.Data:2020-08-21Godzina:12:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 1/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1093.Data:2020-08-21Godzina:12:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 23/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1094.Data:2020-08-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 32/14
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1095.Data:2020-08-21Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V Gzd 9/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1096.Data:2020-08-21Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 66/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1097.Data:2020-08-21Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 132/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1098.Data:2020-08-21Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 164/08
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1099.Data:2020-08-21Godzina:14:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GRp 2/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1100.Data:2020-08-24Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 254/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1101.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 102/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1102.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 54/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1103.Data:2020-08-24Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 192/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1104.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 607/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1105.Data:2020-08-24Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 37/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1106.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GUp 53/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1107.Data:2020-08-24Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 435/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1108.Data:2020-08-24Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 643/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1109.Data:2020-08-24Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 45/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1110.Data:2020-08-24Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1993/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1111.Data:2020-08-24Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 255/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1112.Data:2020-08-25Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2475/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1113.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2638/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1114.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV Uo 11/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1115.Data:2020-08-25Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 498/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1116.Data:2020-08-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 303/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1117.Data:2020-08-25Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV Po 21/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1118.Data:2020-08-25Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 89/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1119.Data:2020-08-25Godzina:11:40
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 241/19
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1120.Data:2020-08-25Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1146/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1121.Data:2020-08-25Godzina:12:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV U 33/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1122.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 300/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1123.Data:2020-08-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 905/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1124.Data:2020-08-26Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 49/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1125.Data:2020-08-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 411/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1126.Data:2020-08-26Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 241/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1127.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 653/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1128.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 12/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1129.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1183/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1130.Data:2020-08-27Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2581/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1131.Data:2020-08-27Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 11/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1132.Data:2020-08-27Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1253/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1133.Data:2020-08-27Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 55/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1134.Data:2020-08-27Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 153/18
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
Ławnicy: Karol Strojwąs ,  Hanna Nowicka
1135.Data:2020-08-27Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2389/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1136.Data:2020-08-27Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2360/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1137.Data:2020-08-27Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 77/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1138.Data:2020-08-27Godzina:13:31
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 964/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1139.Data:2020-08-27Godzina:13:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GNs 1/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1140.Data:2020-08-27Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 602/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1141.Data:2020-08-28Godzina:08:15
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 28/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1142.Data:2020-08-28Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 31/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1143.Data:2020-08-28Godzina:09:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 22/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1144.Data:2020-08-28Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 24/13
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1145.Data:2020-08-28Godzina:09:45
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 22/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1146.Data:2020-08-28Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 19/99
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1147.Data:2020-08-28Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 16/93
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1148.Data:2020-08-28Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 7/98
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1149.Data:2020-08-28Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 70/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1150.Data:2020-08-28Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 36/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1151.Data:2020-08-28Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 56/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1152.Data:2020-08-28Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 14/97
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1153.Data:2020-08-28Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 30/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1154.Data:2020-08-28Godzina:10:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 42/04
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1155.Data:2020-08-28Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 17/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1156.Data:2020-08-28Godzina:10:55
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 47/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1157.Data:2020-08-28Godzina:11:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 10/79
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1158.Data:2020-08-28Godzina:11:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 18/13
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1159.Data:2020-08-28Godzina:11:45
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 25/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1160.Data:2020-08-28Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GUu 15/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1161.Data:2020-08-28Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 34/10
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1162.Data:2020-08-28Godzina:12:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 24/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1163.Data:2020-08-28Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 30/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1164.Data:2020-08-28Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 31/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1165.Data:2020-08-28Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 33/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1166.Data:2020-08-28Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GUu 7/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1167.Data:2020-08-28Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 29/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1168.Data:2020-08-28Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 76/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1169.Data:2020-08-28Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 21/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1170.Data:2020-08-28Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 34/20
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1171.Data:2020-08-28Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GUu 12/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1172.Data:2020-08-31Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 682/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1173.Data:2020-08-31Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 372/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1174.Data:2020-08-31Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 703/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1175.Data:2020-08-31Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 746/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1176.Data:2020-08-31Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 431/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1177.Data:2020-08-31Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 239/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1178.Data:2020-08-31Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 422/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1179.Data:2020-08-31Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1108/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1180.Data:2020-08-31Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 124/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1181.Data:2020-08-31Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1759/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1182.Data:2020-10-01Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2319/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1183.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1012/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1184.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 323/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1185.Data:2020-10-01Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 131/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1186.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 162/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1187.Data:2020-10-01Godzina:10:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 61/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1188.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2634/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1189.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2578/18
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1190.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 351/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1191.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 400/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1192.Data:2020-10-01Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2630/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1193.Data:2020-10-01Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2673/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1194.Data:2020-10-01Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 358/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1195.Data:2020-10-02Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2497/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1196.Data:2020-10-02Godzina:08:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 62/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1197.Data:2020-10-02Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2404/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1198.Data:2020-10-02Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2439/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1199.Data:2020-10-02Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V Gzd 5/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Karolina Koszyczarek
1200.Data:2020-10-02Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1989/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1201.Data:2020-10-05Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 802/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1202.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1871/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1203.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1023/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1204.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 189/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1205.Data:2020-10-05Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 349/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1206.Data:2020-10-05Godzina:09:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 235/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1207.Data:2020-10-05Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 15/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1208.Data:2020-10-05Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1055/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1209.Data:2020-10-05Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 367/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1210.Data:2020-10-05Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 234/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1211.Data:2020-10-05Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 800/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1212.Data:2020-10-05Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2544/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1213.Data:2020-10-05Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1056/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1214.Data:2020-10-05Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2350/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1215.Data:2020-10-05Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 389/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1216.Data:2020-10-05Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 348/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1217.Data:2020-10-05Godzina:12:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2383/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1218.Data:2020-10-05Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 135/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1219.Data:2020-10-05Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 183/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1220.Data:2020-10-05Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2092/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1221.Data:2020-10-05Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1429/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1222.Data:2020-10-05Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 818/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1223.Data:2020-10-06Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2615/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1224.Data:2020-10-06Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1501/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1225.Data:2020-10-06Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 322/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1226.Data:2020-10-06Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV P 474/15
Miejsce -Sala:430 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Danuta Gajdziak
1227.Data:2020-10-06Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2209/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1228.Data:2020-10-06Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 336/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1229.Data:2020-10-06Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 63/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1230.Data:2020-10-06Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 4/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1231.Data:2020-10-06Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2441/18
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1232.Data:2020-10-06Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2655/17
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1233.Data:2020-10-06Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 337/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1234.Data:2020-10-06Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2144/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1235.Data:2020-10-06Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 356/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1236.Data:2020-10-06Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 509/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1237.Data:2020-10-06Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2048/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1238.Data:2020-10-06Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 502/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1239.Data:2020-10-06Godzina:13:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 365/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1240.Data:2020-10-07Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2352/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1241.Data:2020-10-07Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1785/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Berczyńska-Bruś
1242.Data:2020-10-07Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1918/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Berczyńska-Bruś
1243.Data:2020-10-07Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 344/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Berczyńska-Bruś
1244.Data:2020-10-07Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 327/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1245.Data:2020-10-07Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2551/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1246.Data:2020-10-07Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 596/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Berczyńska-Bruś
1247.Data:2020-10-07Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2899/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1248.Data:2020-10-07Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1621/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Berczyńska-Bruś
1249.Data:2020-10-07Godzina:13:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 3005/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1250.Data:2020-10-08Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 161/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1251.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 375/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1252.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2577/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1253.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2357/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1254.Data:2020-10-08Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 36/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1255.Data:2020-10-08Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2377/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1256.Data:2020-10-08Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2651/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1257.Data:2020-10-08Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 16/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1258.Data:2020-10-08Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 295/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1259.Data:2020-10-08Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2617/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1260.Data:2020-10-08Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2652/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1261.Data:2020-10-08Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2608/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1262.Data:2020-10-08Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 217/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1263.Data:2020-10-08Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2136/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1264.Data:2020-10-08Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2625/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1265.Data:2020-10-08Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 832/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1266.Data:2020-10-08Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 464/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1267.Data:2020-10-08Godzina:12:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1170/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1268.Data:2020-10-08Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 813/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1269.Data:2020-10-08Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 484/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1270.Data:2020-10-08Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2330/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1271.Data:2020-10-09Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1846/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1272.Data:2020-10-09Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 15/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1273.Data:2020-10-09Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 37/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1274.Data:2020-10-09Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 399/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1275.Data:2020-10-09Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 29/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1276.Data:2020-10-09Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 125/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1277.Data:2020-10-09Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 17/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1278.Data:2020-10-09Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 85/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1279.Data:2020-10-09Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 67/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1280.Data:2020-10-09Godzina:09:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2368/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1281.Data:2020-10-09Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 43/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1282.Data:2020-10-09Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 69/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1283.Data:2020-10-09Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 57/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1284.Data:2020-10-09Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 46/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1285.Data:2020-10-09Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 16/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1286.Data:2020-10-09Godzina:10:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 5/97
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1287.Data:2020-10-09Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 22/99
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1288.Data:2020-10-09Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 26/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1289.Data:2020-10-09Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 170/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1290.Data:2020-10-09Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 69/20
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1291.Data:2020-10-09Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 28/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1292.Data:2020-10-09Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 39/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1293.Data:2020-10-09Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 328/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1294.Data:2020-10-09Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 78/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1295.Data:2020-10-09Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 73/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1296.Data:2020-10-09Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 87/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1297.Data:2020-10-09Godzina:11:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 183/06
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1298.Data:2020-10-09Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 110/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1299.Data:2020-10-09Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 50/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1300.Data:2020-10-09Godzina:12:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 184/07
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1301.Data:2020-10-09Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 174/14
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1302.Data:2020-10-09Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 28/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1303.Data:2020-10-09Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 23/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1304.Data:2020-10-09Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 114/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1305.Data:2020-10-09Godzina:12:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2529/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1306.Data:2020-10-09Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 195/11
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1307.Data:2020-10-09Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 94/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1308.Data:2020-10-09Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 44/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1309.Data:2020-10-09Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 21/06
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1310.Data:2020-10-09Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 20/06
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1311.Data:2020-10-09Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 48/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1312.Data:2020-10-09Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 142/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1313.Data:2020-10-09Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 134/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1314.Data:2020-10-09Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 3/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1315.Data:2020-10-09Godzina:13:55
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 4/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1316.Data:2020-10-12Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1665/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1317.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1905/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1318.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2442/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1319.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 12/18
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1320.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 149/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1321.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 15/06
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1322.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 15/00
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1323.Data:2020-10-12Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 5/94
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1324.Data:2020-10-12Godzina:09:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 30/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1325.Data:2020-10-12Godzina:09:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 42/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1326.Data:2020-10-12Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 3/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1327.Data:2020-10-12Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 138/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1328.Data:2020-10-12Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 95/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1329.Data:2020-10-12Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 43/09
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1330.Data:2020-10-12Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 12/06
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1331.Data:2020-10-12Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 5/07
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1332.Data:2020-10-12Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 18/06
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1333.Data:2020-10-12Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 14/07
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1334.Data:2020-10-12Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 2/06
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1335.Data:2020-10-12Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 68/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1336.Data:2020-10-12Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2142/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1337.Data:2020-10-12Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 353/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1338.Data:2020-10-12Godzina:09:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 16/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1339.Data:2020-10-12Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 67/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1340.Data:2020-10-12Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 9/04
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1341.Data:2020-10-12Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 24/92
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1342.Data:2020-10-12Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 10/06
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1343.Data:2020-10-12Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 13/05
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1344.Data:2020-10-12Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 11/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1345.Data:2020-10-12Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 11/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1346.Data:2020-10-12Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 10/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1347.Data:2020-10-12Godzina:09:55
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 3/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1348.Data:2020-10-12Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 185/10
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1349.Data:2020-10-12Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 14/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1350.Data:2020-10-12Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2418/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1351.Data:2020-10-12Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 470/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1352.Data:2020-10-12Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2427/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1353.Data:2020-10-12Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 17/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1354.Data:2020-10-12Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 31/09
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1355.Data:2020-10-12Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 92/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1356.Data:2020-10-12Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 21/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1357.Data:2020-10-12Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 27/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1358.Data:2020-10-12Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 26/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1359.Data:2020-10-12Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 26/91
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1360.Data:2020-10-12Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1705/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1361.Data:2020-10-12Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1731/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1362.Data:2020-10-12Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 4/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1363.Data:2020-10-12Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 28/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1364.Data:2020-10-12Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 12/05
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1365.Data:2020-10-12Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 193/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1366.Data:2020-10-12Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 69/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1367.Data:2020-10-12Godzina:11:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 16/07
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1368.Data:2020-10-12Godzina:11:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1826/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1369.Data:2020-10-12Godzina:11:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 79/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1370.Data:2020-10-12Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 11/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1371.Data:2020-10-12Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2192/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1372.Data:2020-10-12Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 9/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1373.Data:2020-10-12Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2119/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1374.Data:2020-10-12Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 302/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1375.Data:2020-10-12Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GNs 6/18
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1376.Data:2020-10-12Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 120/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1377.Data:2020-10-12Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 465/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1378.Data:2020-10-12Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 31/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1379.Data:2020-10-12Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 18/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1380.Data:2020-10-12Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 79/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1381.Data:2020-10-12Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 20/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1382.Data:2020-10-12Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 464/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1383.Data:2020-10-12Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 119/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1384.Data:2020-10-12Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 24/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1385.Data:2020-10-12Godzina:12:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 719/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1386.Data:2020-10-12Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2425/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1387.Data:2020-10-12Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 5/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1388.Data:2020-10-12Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2459/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1389.Data:2020-10-12Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 250/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1390.Data:2020-10-12Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 14/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1391.Data:2020-10-12Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2993/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1392.Data:2020-10-13Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2058/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1393.Data:2020-10-13Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 590/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1394.Data:2020-10-13Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 167/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1395.Data:2020-10-13Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 300/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1396.Data:2020-10-13Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 532/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1397.Data:2020-10-13Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2403/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1398.Data:2020-10-13Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2987/18
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1399.Data:2020-10-13Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2489/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1400.Data:2020-10-13Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 608/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1401.Data:2020-10-13Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2174/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1402.Data:2020-10-13Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 553/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1403.Data:2020-10-13Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2405/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1404.Data:2020-10-13Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2536/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1405.Data:2020-10-14Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1806/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1406.Data:2020-10-14Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 670/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1407.Data:2020-10-14Godzina:12:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1640/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1408.Data:2020-10-14Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1607/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1409.Data:2020-10-15Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2477/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1410.Data:2020-10-15Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 366/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1411.Data:2020-10-15Godzina:08:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 8/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1412.Data:2020-10-15Godzina:08:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1340/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1413.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 12/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1414.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2517/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1415.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1657/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1416.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2188/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1417.Data:2020-10-15Godzina:09:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2007/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1418.Data:2020-10-15Godzina:09:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1889/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1419.Data:2020-10-15Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 305/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1420.Data:2020-10-15Godzina:10:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2434/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1421.Data:2020-10-15Godzina:10:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1759/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1422.Data:2020-10-15Godzina:10:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 910/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1423.Data:2020-10-15Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 29/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1424.Data:2020-10-15Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2468/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1425.Data:2020-10-15Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 157/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1426.Data:2020-10-15Godzina:11:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1922/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1427.Data:2020-10-15Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2338/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1428.Data:2020-10-15Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2211/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1429.Data:2020-10-15Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 14/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1430.Data:2020-10-15Godzina:12:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2483/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1431.Data:2020-10-15Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2631/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1432.Data:2020-10-15Godzina:12:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2356/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1433.Data:2020-10-15Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2099/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1434.Data:2020-10-15Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 21/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1435.Data:2020-10-15Godzina:13:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 350/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1436.Data:2020-10-15Godzina:13:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2111/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1437.Data:2020-10-15Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 42/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1438.Data:2020-10-15Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2946/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1439.Data:2020-10-15Godzina:13:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 53/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1440.Data:2020-10-15Godzina:13:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1686/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1441.Data:2020-10-15Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2015/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1442.Data:2020-10-16Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 72/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1443.Data:2020-10-16Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1623/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1444.Data:2020-10-16Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 10/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1445.Data:2020-10-16Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 8/00
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1446.Data:2020-10-16Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 37/08
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1447.Data:2020-10-16Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 56/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1448.Data:2020-10-16Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 106/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1449.Data:2020-10-16Godzina:10:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 60/15
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1450.Data:2020-10-16Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 166/15
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1451.Data:2020-10-16Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2423/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1452.Data:2020-10-16Godzina:11:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 79/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1453.Data:2020-10-16Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 61/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1454.Data:2020-10-16Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 13/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1455.Data:2020-10-16Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 144/09
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1456.Data:2020-10-19Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 178/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1457.Data:2020-10-19Godzina:08:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2086/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1458.Data:2020-10-19Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2018/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1459.Data:2020-10-19Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2201/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1460.Data:2020-10-19Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2535/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1461.Data:2020-10-19Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 737/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1462.Data:2020-10-19Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1858/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1463.Data:2020-10-19Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1924/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1464.Data:2020-10-19Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2449/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1465.Data:2020-10-19Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1845/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1466.Data:2020-10-19Godzina:10:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2482/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1467.Data:2020-10-19Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2524/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1468.Data:2020-10-19Godzina:11:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 71/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1469.Data:2020-10-19Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2334/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1470.Data:2020-10-19Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2727/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1471.Data:2020-10-19Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2157/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1472.Data:2020-10-19Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1821/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1473.Data:2020-10-19Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2496/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1474.Data:2020-10-19Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1987/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1475.Data:2020-10-19Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2195/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1476.Data:2020-10-19Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2399/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1477.Data:2020-10-19Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2137/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1478.Data:2020-10-19Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2570/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1479.Data:2020-10-19Godzina:13:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2582/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1480.Data:2020-10-19Godzina:13:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1676/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1481.Data:2020-10-19Godzina:13:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GUp 104/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1482.Data:2020-10-19Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 470/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1483.Data:2020-10-20Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2669/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1484.Data:2020-10-20Godzina:08:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2158/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1485.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2374/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1486.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2500/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1487.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 597/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1488.Data:2020-10-20Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 393/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1489.Data:2020-10-20Godzina:09:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2376/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1490.Data:2020-10-20Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2530/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1491.Data:2020-10-20Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2440/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1492.Data:2020-10-20Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 97/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1493.Data:2020-10-20Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2608/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1494.Data:2020-10-20Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 557/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1495.Data:2020-10-20Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1293/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1496.Data:2020-10-20Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2393/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1497.Data:2020-10-20Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1861/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1498.Data:2020-10-20Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1446/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1499.Data:2020-10-20Godzina:12:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2373/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1500.Data:2020-10-20Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2386/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1501.Data:2020-10-20Godzina:13:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2410/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1502.Data:2020-10-21Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 99/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1503.Data:2020-10-21Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1317/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1504.Data:2020-10-21Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1371/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1505.Data:2020-10-21Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1743/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1506.Data:2020-10-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 520/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1507.Data:2020-10-21Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 42/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1508.Data:2020-10-21Godzina:13:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 161/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1509.Data:2020-10-22Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 17/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1510.Data:2020-10-22Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1697/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1511.Data:2020-10-22Godzina:08:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1824/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1512.Data:2020-10-22Godzina:08:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1408/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1513.Data:2020-10-22Godzina:08:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1152/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1514.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2298/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1515.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1481/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1516.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1834/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1517.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 349/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1518.Data:2020-10-22Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 754/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1519.Data:2020-10-22Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1787/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1520.Data:2020-10-22Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 51/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1521.Data:2020-10-22Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1369/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1522.Data:2020-10-22Godzina:09:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2285/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1523.Data:2020-10-22Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1577/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1524.Data:2020-10-22Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1507/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1525.Data:2020-10-22Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 158/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1526.Data:2020-10-22Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1756/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1527.Data:2020-10-22Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2519/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1528.Data:2020-10-22Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2888/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1529.Data:2020-10-22Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2559/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1530.Data:2020-10-22Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1180/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1531.Data:2020-10-22Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1901/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1532.Data:2020-10-22Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1896/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1533.Data:2020-10-22Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2655/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1534.Data:2020-10-22Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2575/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1535.Data:2020-10-22Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GNs 6/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1536.Data:2020-10-22Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2066/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1537.Data:2020-10-22Godzina:12:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2012/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1538.Data:2020-10-22Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1042/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1539.Data:2020-10-22Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2574/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1540.Data:2020-10-22Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2668/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1541.Data:2020-10-22Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2414/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1542.Data:2020-10-22Godzina:14:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 946/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1543.Data:2020-10-23Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 3049/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1544.Data:2020-10-23Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 10/91
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1545.Data:2020-10-23Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 11/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1546.Data:2020-10-23Godzina:09:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 12/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1547.Data:2020-10-23Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 14/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1548.Data:2020-10-23Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 110/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1549.Data:2020-10-23Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 8/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1550.Data:2020-10-23Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 4/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1551.Data:2020-10-23Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 14/90
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1552.Data:2020-10-23Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 150/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1553.Data:2020-10-23Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 155/10
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1554.Data:2020-10-23Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 52/05
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1555.Data:2020-10-23Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 52/06
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1556.Data:2020-10-23Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 22/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1557.Data:2020-10-23Godzina:10:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2168/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1558.Data:2020-10-23Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 8/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1559.Data:2020-10-23Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 21/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1560.Data:2020-10-23Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 82/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1561.Data:2020-10-23Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 161/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1562.Data:2020-10-23Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 174/10
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1563.Data:2020-10-23Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 176/06
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1564.Data:2020-10-23Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 50/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1565.Data:2020-10-23Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 58/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1566.Data:2020-10-23Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 14/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1567.Data:2020-10-23Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 15/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1568.Data:2020-10-23Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 175/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1569.Data:2020-10-23Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 132/11
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1570.Data:2020-10-23Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 11/05
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1571.Data:2020-10-23Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 169/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1572.Data:2020-10-23Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 72/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1573.Data:2020-10-23Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 90/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1574.Data:2020-10-23Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 84/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1575.Data:2020-10-23Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 36/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1576.Data:2020-10-23Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 158/14
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1577.Data:2020-10-23Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 196/10
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1578.Data:2020-10-23Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 142/08
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1579.Data:2020-10-23Godzina:12:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 439/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1580.Data:2020-10-23Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 29/11
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1581.Data:2020-10-23Godzina:12:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 15/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1582.Data:2020-10-23Godzina:12:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 10/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1583.Data:2020-10-23Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 30/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1584.Data:2020-10-23Godzina:12:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 137/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1585.Data:2020-10-23Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 26/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1586.Data:2020-10-23Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 13/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1587.Data:2020-10-23Godzina:13:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 13/14
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1588.Data:2020-10-23Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 3/11
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1589.Data:2020-10-23Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 75/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1590.Data:2020-10-23Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 68/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1591.Data:2020-10-23Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 24/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1592.Data:2020-10-23Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 10/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1593.Data:2020-10-23Godzina:13:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2221/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1594.Data:2020-10-26Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2490/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1595.Data:2020-10-26Godzina:08:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 902/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1596.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2561/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1597.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2380/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1598.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:IV L.Dz.Kor. 106/20
Miejsce -Sala:409 Budynek:Al. Wolności 11 Piętro:Parter
1599.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 523/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1600.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 135/10
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1601.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 20/09
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1602.Data:2020-10-26Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 26/10
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1603.Data:2020-10-26Godzina:09:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 76/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1604.Data:2020-10-26Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 162/16
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1605.Data:2020-10-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 51/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1606.Data:2020-10-26Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 366/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1607.Data:2020-10-26Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 27/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1608.Data:2020-10-26Godzina:09:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2259/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1609.Data:2020-10-26Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2568/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1610.Data:2020-10-26Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 520/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1611.Data:2020-10-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 27/10
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1612.Data:2020-10-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 162/10
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1613.Data:2020-10-26Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 45/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1614.Data:2020-10-26Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 2/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1615.Data:2020-10-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 28/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1616.Data:2020-10-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 6/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1617.Data:2020-10-26Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2431/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1618.Data:2020-10-26Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2046/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1619.Data:2020-10-26Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1935/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1620.Data:2020-10-26Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 43/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1621.Data:2020-10-26Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 49/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1622.Data:2020-10-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 30/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1623.Data:2020-10-26Godzina:11:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 73/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1624.Data:2020-10-26Godzina:11:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 87/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1625.Data:2020-10-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 80/11
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1626.Data:2020-10-26Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 533/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1627.Data:2020-10-26Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 919/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1628.Data:2020-10-26Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1582/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1629.Data:2020-10-26Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 50/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1630.Data:2020-10-26Godzina:11:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 83/06
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1631.Data:2020-10-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 153/16
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1632.Data:2020-10-26Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1550/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1633.Data:2020-10-26Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1315/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1634.Data:2020-10-26Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2263/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1635.Data:2020-10-26Godzina:12:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1789/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1636.Data:2020-10-26Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1956/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1637.Data:2020-10-26Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1289/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1638.Data:2020-10-26Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 505/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1639.Data:2020-10-26Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 729/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1640.Data:2020-10-27Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 362/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1641.Data:2020-10-27Godzina:08:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 5/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1642.Data:2020-10-27Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1307/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1643.Data:2020-10-27Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 651/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1644.Data:2020-10-27Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2461/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1645.Data:2020-10-27Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2549/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1646.Data:2020-10-27Godzina:10:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2609/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1647.Data:2020-10-27Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 642/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1648.Data:2020-10-27Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1129/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1649.Data:2020-10-27Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2175/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1650.Data:2020-10-27Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2606/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1651.Data:2020-10-27Godzina:12:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2565/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1652.Data:2020-10-27Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 795/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1653.Data:2020-10-27Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 152/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1654.Data:2020-10-27Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2470/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1655.Data:2020-10-28Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2245/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1656.Data:2020-10-28Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2506/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1657.Data:2020-10-28Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 21/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1658.Data:2020-10-29Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 23/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1659.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2607/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1660.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1572/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1661.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2905/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1662.Data:2020-10-29Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1047/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1663.Data:2020-10-29Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 46/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1664.Data:2020-10-29Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 559/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1665.Data:2020-10-29Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 275/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1666.Data:2020-10-29Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 56/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1667.Data:2020-10-29Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1812/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1668.Data:2020-10-29Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 978/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1669.Data:2020-10-29Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 652/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1670.Data:2020-10-29Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 574/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1671.Data:2020-10-29Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1513/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1672.Data:2020-10-29Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 3/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1673.Data:2020-10-29Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 363/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1674.Data:2020-10-30Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1566/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1675.Data:2020-10-30Godzina:10:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1942/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1676.Data:2020-10-30Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 519/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1677.Data:2020-10-30Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1661/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1678.Data:2020-11-02Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1967/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1679.Data:2020-11-02Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 883/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1680.Data:2020-11-02Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1768/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1681.Data:2020-11-02Godzina:09:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1728/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1682.Data:2020-11-02Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2371/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1683.Data:2020-11-02Godzina:09:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2432/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1684.Data:2020-11-02Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1062/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1685.Data:2020-11-02Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2416/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1686.Data:2020-11-02Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2034/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1687.Data:2020-11-02Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1978/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1688.Data:2020-11-02Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1975/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1689.Data:2020-11-02Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 265/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1690.Data:2020-11-02Godzina:12:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2161/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1691.Data:2020-11-02Godzina:12:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2163/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1692.Data:2020-11-02Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1866/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1693.Data:2020-11-02Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 874/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1694.Data:2020-11-02Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1045/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1695.Data:2020-11-02Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2424/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1696.Data:2020-11-02Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1139/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1697.Data:2020-11-02Godzina:13:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1164/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1698.Data:2020-11-02Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 127/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1699.Data:2020-11-02Godzina:14:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1801/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1700.Data:2020-11-03Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2660/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1701.Data:2020-11-03Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 33/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1702.Data:2020-11-03Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1184/18
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1703.Data:2020-11-03Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1527/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1704.Data:2020-11-03Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2592/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1705.Data:2020-11-03Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 105/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1706.Data:2020-11-03Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 930/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1707.Data:2020-11-03Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 721/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1708.Data:2020-11-03Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 546/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1709.Data:2020-11-03Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 72/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1710.Data:2020-11-03Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 569/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1711.Data:2020-11-03Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 860/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1712.Data:2020-11-03Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 634/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1713.Data:2020-11-03Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2649/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1714.Data:2020-11-04Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1887/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1715.Data:2020-11-04Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 538/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1716.Data:2020-11-04Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1675/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1717.Data:2020-11-05Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1524/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1718.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 173/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1719.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1158/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1720.Data:2020-11-05Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 769/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1721.Data:2020-11-05Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 86/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1722.Data:2020-11-05Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1723.Data:2020-11-05Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 833/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1724.Data:2020-11-05Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2062/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1725.Data:2020-11-05Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 723/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1726.Data:2020-11-05Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 94/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1727.Data:2020-11-05Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2318/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1728.Data:2020-11-05Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 39/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1729.Data:2020-11-05Godzina:10:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1830/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1730.Data:2020-11-05Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2088/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1731.Data:2020-11-05Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 726/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1732.Data:2020-11-05Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 924/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1733.Data:2020-11-05Godzina:11:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 65/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1734.Data:2020-11-05Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2546/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1735.Data:2020-11-05Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1197/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1736.Data:2020-11-05Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1704/19
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1737.Data:2020-11-05Godzina:13:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 190/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1738.Data:2020-11-05Godzina:13:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 819/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1739.Data:2020-11-05Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1999/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1740.Data:2020-11-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 65/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1741.Data:2020-11-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 44/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1742.Data:2020-11-06Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 292/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1743.Data:2020-11-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 25/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1744.Data:2020-11-06Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/03
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1745.Data:2020-11-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 29/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1746.Data:2020-11-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 35/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1747.Data:2020-11-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 1/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1748.Data:2020-11-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 51/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1749.Data:2020-11-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 38/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1750.Data:2020-11-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 19/09
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1751.Data:2020-11-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 20/95
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1752.Data:2020-11-06Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 16/07
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1753.Data:2020-11-06Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 40/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1754.Data:2020-11-06Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 23/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1755.Data:2020-11-06Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 28/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1756.Data:2020-11-06Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 14/93
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1757.Data:2020-11-06Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 15/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1758.Data:2020-11-06Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/10
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1759.Data:2020-11-06Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 7/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1760.Data:2020-11-06Godzina:10:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 108/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1761.Data:2020-11-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 27/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1762.Data:2020-11-06Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 63/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1763.Data:2020-11-06Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 144/06
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1764.Data:2020-11-06Godzina:10:55
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 114/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1765.Data:2020-11-06Godzina:11:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 55/08
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1766.Data:2020-11-06Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 11/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1767.Data:2020-11-06Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 12/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1768.Data:2020-11-06Godzina:11:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 152/14
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1769.Data:2020-11-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 186/06
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1770.Data:2020-11-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1771.Data:2020-11-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 116/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1772.Data:2020-11-06Godzina:11:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 184/15
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1773.Data:2020-11-06Godzina:11:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 63/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1774.Data:2020-11-06Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 16/85
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1775.Data:2020-11-06Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 18/10
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1776.Data:2020-11-06Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 75/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1777.Data:2020-11-06Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 96/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1778.Data:2020-11-06Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 67/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1779.Data:2020-11-06Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 12/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1780.Data:2020-11-06Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 37/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1781.Data:2020-11-06Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 60/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1782.Data:2020-11-06Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 124/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1783.Data:2020-11-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 22/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1784.Data:2020-11-06Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 5/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1785.Data:2020-11-06Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 146/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1786.Data:2020-11-06Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 50/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1787.Data:2020-11-06Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 42/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1788.Data:2020-11-06Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 10/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1789.Data:2020-11-06Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 103/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1790.Data:2020-11-06Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 113/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1791.Data:2020-11-06Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 102/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1792.Data:2020-11-06Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 16/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1793.Data:2020-11-06Godzina:13:25
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 107/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1794.Data:2020-11-06Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 9/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1795.Data:2020-11-06Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 13/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1796.Data:2020-11-06Godzina:13:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 169/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1797.Data:2020-11-06Godzina:14:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 222/09
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Katarzyna Mituta–Nawrocka
1798.Data:2020-11-09Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2464/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1799.Data:2020-11-09Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 585/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1800.Data:2020-11-09Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 14/01
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1801.Data:2020-11-09Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1044/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1802.Data:2020-11-09Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 25/04
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1803.Data:2020-11-09Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 3/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1804.Data:2020-11-09Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 27/12
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1805.Data:2020-11-09Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 25/93
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1806.Data:2020-11-09Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 8/93
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1807.Data:2020-11-09Godzina:09:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 22/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1808.Data:2020-11-09Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 25/01
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1809.Data:2020-11-09Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 20/96
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1810.Data:2020-11-09Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 21/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1811.Data:2020-11-09Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 17/96
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1812.Data:2020-11-09Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1710/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1813.Data:2020-11-09Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 132/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1814.Data:2020-11-09Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 7/07
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1815.Data:2020-11-09Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 9/00
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1816.Data:2020-11-09Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 26/95
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1817.Data:2020-11-09Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 950/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1818.Data:2020-11-09Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/99
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1819.Data:2020-11-09Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 16/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1820.Data:2020-11-09Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 48/13
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1821.Data:2020-11-09Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 2/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1822.Data:2020-11-09Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2083/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1823.Data:2020-11-09Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2300/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1824.Data:2020-11-09Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 8/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1825.Data:2020-11-09Godzina:11:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 22/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1826.Data:2020-11-09Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1945/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1827.Data:2020-11-09Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 342/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1828.Data:2020-11-09Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 9/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1829.Data:2020-11-09Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 26/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1830.Data:2020-11-09Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1078/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1831.Data:2020-11-09Godzina:12:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 815/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1832.Data:2020-11-09Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1823/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1833.Data:2020-11-09Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 318/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1834.Data:2020-11-09Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1753/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1835.Data:2020-11-09Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2562/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1836.Data:2020-11-09Godzina:13:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 551/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1837.Data:2020-11-09Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1612/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1838.Data:2020-11-09Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 743/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1839.Data:2020-11-10Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 7/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1840.Data:2020-11-10Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2108/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1841.Data:2020-11-10Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 628/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1842.Data:2020-11-10Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 560/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1843.Data:2020-11-10Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 568/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1844.Data:2020-11-10Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2073/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1845.Data:2020-11-10Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 122/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1846.Data:2020-11-10Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 48/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1847.Data:2020-11-10Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2630/18
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1848.Data:2020-11-10Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 160/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Robert Roliński
1849.Data:2020-11-10Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1085/18
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1850.Data:2020-11-12Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 449/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1851.Data:2020-11-12Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2176/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1852.Data:2020-11-12Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 370/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1853.Data:2020-11-12Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 573/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1854.Data:2020-11-12Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 574/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1855.Data:2020-11-12Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 401/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1856.Data:2020-11-12Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 415/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1857.Data:2020-11-12Godzina:12:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 536/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1858.Data:2020-11-12Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 331/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1859.Data:2020-11-12Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1065/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1860.Data:2020-11-16Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1720/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1861.Data:2020-11-16Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1595/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1862.Data:2020-11-16Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 635/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1863.Data:2020-11-16Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 620/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1864.Data:2020-11-16Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1626/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1865.Data:2020-11-16Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2029/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1866.Data:2020-11-16Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 233/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1867.Data:2020-11-16Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1701/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1868.Data:2020-11-16Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 485/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1869.Data:2020-11-16Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1718/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1870.Data:2020-11-16Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 604/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1871.Data:2020-11-16Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 185/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1872.Data:2020-11-16Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1736/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1873.Data:2020-11-16Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 25/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1874.Data:2020-11-16Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1771/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1875.Data:2020-11-16Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 629/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1876.Data:2020-11-16Godzina:12:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1791/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1877.Data:2020-11-16Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 124/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1878.Data:2020-11-16Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 247/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1879.Data:2020-11-16Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 881/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1880.Data:2020-11-16Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1818/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1881.Data:2020-11-16Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1780/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1882.Data:2020-11-16Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1097/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1883.Data:2020-11-16Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2586/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1884.Data:2020-11-16Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1534/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1885.Data:2020-11-17Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 476/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1886.Data:2020-11-17Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1781/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1887.Data:2020-11-17Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1817/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1888.Data:2020-11-17Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 16/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1889.Data:2020-11-17Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 521/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1890.Data:2020-11-17Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1912/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1891.Data:2020-11-17Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 677/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1892.Data:2020-11-17Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 274/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1893.Data:2020-11-17Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1343/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1894.Data:2020-11-17Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 368/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1895.Data:2020-11-17Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 684/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1896.Data:2020-11-17Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 665/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1897.Data:2020-11-17Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 114/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1898.Data:2020-11-17Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 692/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1899.Data:2020-11-18Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2288/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1900.Data:2020-11-18Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2332/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1901.Data:2020-11-18Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 246/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1902.Data:2020-11-19Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 565/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1903.Data:2020-11-19Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 600/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1904.Data:2020-11-19Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 719/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1905.Data:2020-11-19Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 511/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1906.Data:2020-11-19Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 537/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1907.Data:2020-11-19Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 153/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1908.Data:2020-11-19Godzina:11:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 640/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1909.Data:2020-11-19Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 22/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1910.Data:2020-11-19Godzina:11:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 554/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Kędzia
1911.Data:2020-11-19Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 396/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1912.Data:2020-11-19Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 18/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1913.Data:2020-11-19Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCo 115/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1914.Data:2020-11-19Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 528/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1915.Data:2020-11-19Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 556/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1916.Data:2020-11-20Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2291/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1917.Data:2020-11-20Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 6/06
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1918.Data:2020-11-20Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 11/08
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1919.Data:2020-11-20Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 28/09
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1920.Data:2020-11-20Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 36/12
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1921.Data:2020-11-20Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 34/14
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1922.Data:2020-11-20Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 55/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1923.Data:2020-11-20Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 15/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1924.Data:2020-11-20Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/96
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1925.Data:2020-11-20Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 34/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1926.Data:2020-11-20Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2505/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1927.Data:2020-11-20Godzina:11:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 139/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1928.Data:2020-11-20Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 32/02
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1929.Data:2020-11-20Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 61/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1930.Data:2020-11-20Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 2/78
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1931.Data:2020-11-20Godzina:12:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 58/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1932.Data:2020-11-20Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 31/04
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1933.Data:2020-11-20Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 141/15
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1934.Data:2020-11-20Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 282/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Bartczak
1935.Data:2020-11-20Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 15/84
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1936.Data:2020-11-20Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 19/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1937.Data:2020-11-20Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 69/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1938.Data:2020-11-20Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 57/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Donata Rodecka-Ratajczak
1939.Data:2020-11-23Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2516/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1940.Data:2020-11-23Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 578/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1941.Data:2020-11-23Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 701/20
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1942.Data:2020-11-23Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 51/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1943.Data:2020-11-23Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 178/14
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1944.Data:2020-11-23Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 768/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1945.Data:2020-11-23Godzina:09:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 45/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1946.Data:2020-11-23Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 136/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1947.Data:2020-11-23Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 152/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1948.Data:2020-11-23Godzina:09:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2100/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1949.Data:2020-11-23Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 150/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1950.Data:2020-11-23Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1951.Data:2020-11-23Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 67/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1952.Data:2020-11-23Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2223/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1953.Data:2020-11-23Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 489/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1954.Data:2020-11-23Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 73/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1955.Data:2020-11-23Godzina:09:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1974/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1956.Data:2020-11-23Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 21/91
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1957.Data:2020-11-23Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 39/16
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1958.Data:2020-11-23Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2707/18
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1959.Data:2020-11-23Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 397/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1960.Data:2020-11-23Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 63/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1961.Data:2020-11-23Godzina:10:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1854/19
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1962.Data:2020-11-23Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 38/13
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1963.Data:2020-11-23Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 7/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1964.Data:2020-11-23Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 15/05
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1965.Data:2020-11-23Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 126/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1966.Data:2020-11-23Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 86/19
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1967.Data:2020-11-23Godzina:10:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 30/20
Miejsce -Sala:Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Magdalena Wilner
1968.Data:2020-11-23Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 2/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1969.Data:2020-11-23Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 5/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1970.Data:2020-11-23Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 60/18
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1971.Data:2020-11-23Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 43/17
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1972.Data:2020-11-23Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Alk 8/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1973.Data:2020-11-23Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 209/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSO w SR Krystyna Grobelna
1974.Data:2020-11-23Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 638/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Górna - Szuława
1975.Data:2020-11-23Godzina:11:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 12/20
Miejsce -Sala:13 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Piotr Piekielny
1976.