Wydział:


Data:


Sygnatura:
1.Data:2019-05-23Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2536/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
2.Data:2019-05-23Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3323/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
3.Data:2019-05-23Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1246/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
4.Data:2019-05-23Godzina:08:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 610/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
5.Data:2019-05-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 501/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
6.Data:2019-05-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 530/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
7.Data:2019-05-23Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 525/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
8.Data:2019-05-23Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 70/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
9.Data:2019-05-23Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 757/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
10.Data:2019-05-23Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4562/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
11.Data:2019-05-23Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 551/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
12.Data:2019-05-23Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 411/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
13.Data:2019-05-23Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 701/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
14.Data:2019-05-23Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3372/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
15.Data:2019-05-23Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4917/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
16.Data:2019-05-23Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2128/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
17.Data:2019-05-23Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 727/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
18.Data:2019-05-23Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 379/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
19.Data:2019-05-23Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4926/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
20.Data:2019-05-23Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2058/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
21.Data:2019-05-23Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 144/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
22.Data:2019-05-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 114/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
23.Data:2019-05-23Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2134/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
24.Data:2019-05-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 942/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
25.Data:2019-05-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1056/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
26.Data:2019-05-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 728/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
27.Data:2019-05-23Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 3/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
28.Data:2019-05-23Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
29.Data:2019-05-23Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 508/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
30.Data:2019-05-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 115/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
31.Data:2019-05-23Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 557/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
32.Data:2019-05-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 938/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
33.Data:2019-05-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1042/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
34.Data:2019-05-23Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1403/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
35.Data:2019-05-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 229/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
36.Data:2019-05-23Godzina:10:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 563/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
37.Data:2019-05-23Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1049/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
38.Data:2019-05-23Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 994/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
39.Data:2019-05-23Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 951/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
40.Data:2019-05-23Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 569/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
41.Data:2019-05-23Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 276/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
42.Data:2019-05-23Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 344/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
43.Data:2019-05-23Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 135/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
44.Data:2019-05-23Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
45.Data:2019-05-23Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 368/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
46.Data:2019-05-23Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3525/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
47.Data:2019-05-23Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1020/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
48.Data:2019-05-23Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 921/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
49.Data:2019-05-23Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 597/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
50.Data:2019-05-23Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 349/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
51.Data:2019-05-23Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 300/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
52.Data:2019-05-23Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1745/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
53.Data:2019-05-23Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4857/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
54.Data:2019-05-23Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 398/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
55.Data:2019-05-23Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2686/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
56.Data:2019-05-23Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 441/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
57.Data:2019-05-23Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4633/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
58.Data:2019-05-23Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4639/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
59.Data:2019-05-23Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 642/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
60.Data:2019-05-23Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 417/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
61.Data:2019-05-23Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 468/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
62.Data:2019-05-23Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 793/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
63.Data:2019-05-23Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 267/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
64.Data:2019-05-23Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 620/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
65.Data:2019-05-23Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 895/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
66.Data:2019-05-23Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 333/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
67.Data:2019-05-23Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 992/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
68.Data:2019-05-23Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 890/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
69.Data:2019-05-23Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1112/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
70.Data:2019-05-23Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 784/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
71.Data:2019-05-23Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 995/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
72.Data:2019-05-23Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1007/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
73.Data:2019-05-23Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 312/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
74.Data:2019-05-23Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 274/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
75.Data:2019-05-23Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
76.Data:2019-05-23Godzina:14:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 16/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
77.Data:2019-05-23Godzina:14:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 22/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
78.Data:2019-05-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 864/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
79.Data:2019-05-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 428/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
80.Data:2019-05-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4859/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
81.Data:2019-05-24Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4832/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
82.Data:2019-05-24Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4116/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
83.Data:2019-05-24Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4834/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
84.Data:2019-05-24Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 624/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
85.Data:2019-05-24Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4793/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
86.Data:2019-05-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4464/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
87.Data:2019-05-24Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 465/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
88.Data:2019-05-24Godzina:10:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4796/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
89.Data:2019-05-24Godzina:10:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 235/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
90.Data:2019-05-24Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 700/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
91.Data:2019-05-24Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 477/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
92.Data:2019-05-24Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 461/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
93.Data:2019-05-24Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4442/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
94.Data:2019-05-24Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 389/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
95.Data:2019-05-24Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 161/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
96.Data:2019-05-24Godzina:10:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 11/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
97.Data:2019-05-24Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3396/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
98.Data:2019-05-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 582/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
99.Data:2019-05-24Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 53/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
100.Data:2019-05-24Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1424/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
101.Data:2019-05-24Godzina:11:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 141/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
102.Data:2019-05-24Godzina:11:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 195/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
103.Data:2019-05-24Godzina:11:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 165/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
104.Data:2019-05-24Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4395/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
105.Data:2019-05-24Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 171/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
106.Data:2019-05-24Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 90/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
107.Data:2019-05-24Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 241/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
108.Data:2019-05-24Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1042/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
109.Data:2019-05-24Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 350/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
110.Data:2019-05-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4457/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
111.Data:2019-05-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 316/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
112.Data:2019-05-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3209/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
113.Data:2019-05-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4727/18
Miejsce -Sala:223
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
114.Data:2019-05-24Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 317/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
115.Data:2019-05-24Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 39/19
Miejsce -Sala:223
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
116.Data:2019-05-24Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 363/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
117.Data:2019-05-24Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4432/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
118.Data:2019-05-24Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1421/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
119.Data:2019-05-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4431/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
120.Data:2019-05-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 748/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
121.Data:2019-05-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 964/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Borowiak
122.Data:2019-05-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 676/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
123.Data:2019-05-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 274/19
Miejsce -Sala:223
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
124.Data:2019-05-24Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 278/19
Miejsce -Sala:223
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
125.Data:2019-05-24Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4479/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
126.Data:2019-05-24Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1089/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
127.Data:2019-05-24Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1367/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
128.Data:2019-05-24Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4280/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
129.Data:2019-05-24Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1336/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
130.Data:2019-05-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 357/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
131.Data:2019-05-24Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 238/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
132.Data:2019-05-24Godzina:14:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 202/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
133.Data:2019-05-24Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 581/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
134.Data:2019-05-24Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3135/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
135.Data:2019-05-24Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2202/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
136.Data:2019-05-27Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 477/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
137.Data:2019-05-27Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1666/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
138.Data:2019-05-27Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 948/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
139.Data:2019-05-27Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 80/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
140.Data:2019-05-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 7/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
141.Data:2019-05-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1709/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
142.Data:2019-05-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1468/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
143.Data:2019-05-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 142/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
144.Data:2019-05-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 82/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
145.Data:2019-05-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 914/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
146.Data:2019-05-27Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 107/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
147.Data:2019-05-27Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 710/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
148.Data:2019-05-27Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 168/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
149.Data:2019-05-27Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1286/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
150.Data:2019-05-27Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 23/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
151.Data:2019-05-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 123/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
152.Data:2019-05-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2514/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Bogumiła Bilewicz
153.Data:2019-05-27Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 171/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
154.Data:2019-05-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1283/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
155.Data:2019-05-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1287/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
156.Data:2019-05-27Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 66/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
157.Data:2019-05-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 79/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
158.Data:2019-05-27Godzina:10:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 580/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
159.Data:2019-05-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1244/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
160.Data:2019-05-27Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1227/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
161.Data:2019-05-27Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1622/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
162.Data:2019-05-27Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 676/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
163.Data:2019-05-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1425/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
164.Data:2019-05-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 453/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
165.Data:2019-05-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
166.Data:2019-05-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3987/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
167.Data:2019-05-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 579/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
168.Data:2019-05-27Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 51/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
169.Data:2019-05-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1042/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
170.Data:2019-05-27Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4706/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
171.Data:2019-05-27Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 27/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
172.Data:2019-05-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 201/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
173.Data:2019-05-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 3174/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
174.Data:2019-05-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 230/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
175.Data:2019-05-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 378/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
176.Data:2019-05-27Godzina:14:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 212/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
177.Data:2019-05-27Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1252/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
178.Data:2019-05-28Godzina:08:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4505/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
179.Data:2019-05-28Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 346/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Elżbieta Kwaśniewska
180.Data:2019-05-28Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 839/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
181.Data:2019-05-28Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1238/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Elżbieta Kwaśniewska
182.Data:2019-05-28Godzina:08:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3916/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
183.Data:2019-05-28Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2099/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
184.Data:2019-05-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2078/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
185.Data:2019-05-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 175/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
186.Data:2019-05-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1083/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
187.Data:2019-05-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 347/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
188.Data:2019-05-28Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3818/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
189.Data:2019-05-28Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1093/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
190.Data:2019-05-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 728/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
191.Data:2019-05-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3126/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
192.Data:2019-05-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1067/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
193.Data:2019-05-28Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 320/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
194.Data:2019-05-28Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 317/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
195.Data:2019-05-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1066/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
196.Data:2019-05-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1104/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
197.Data:2019-05-28Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2679/16
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
198.Data:2019-05-28Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 748/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
199.Data:2019-05-28Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
200.Data:2019-05-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1390/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
201.Data:2019-05-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 726/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
202.Data:2019-05-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 293/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
203.Data:2019-05-28Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 579/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
204.Data:2019-05-28Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 946/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
205.Data:2019-05-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3321/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
206.Data:2019-05-28Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1221/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
207.Data:2019-05-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 721/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
208.Data:2019-05-28Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 776/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
209.Data:2019-05-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1259/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
210.Data:2019-05-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 798/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
211.Data:2019-05-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 719/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
212.Data:2019-05-28Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 758/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
213.Data:2019-05-28Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 704/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
214.Data:2019-05-28Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 772/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
215.Data:2019-05-28Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
216.Data:2019-05-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1120/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
217.Data:2019-05-28Godzina:14:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 28/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
218.Data:2019-05-28Godzina:14:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 34/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
219.Data:2019-05-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
220.Data:2019-05-28Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1415/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
221.Data:2019-05-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2391/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
222.Data:2019-05-28Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 571/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
223.Data:2019-05-28Godzina:14:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 834/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
224.Data:2019-05-28Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2336/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
225.Data:2019-05-29Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 723/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
226.Data:2019-05-29Godzina:08:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1132/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
227.Data:2019-05-29Godzina:08:25
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 394/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
228.Data:2019-05-29Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 443/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
229.Data:2019-05-29Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 97/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
230.Data:2019-05-29Godzina:08:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 377/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
231.Data:2019-05-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4070/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
232.Data:2019-05-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 407/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
233.Data:2019-05-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3812/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
234.Data:2019-05-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4815/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
235.Data:2019-05-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1084/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
236.Data:2019-05-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 388/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
237.Data:2019-05-29Godzina:09:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1549/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
238.Data:2019-05-29Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1340/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
239.Data:2019-05-29Godzina:09:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2061/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
240.Data:2019-05-29Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4765/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
241.Data:2019-05-29Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1949/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
242.Data:2019-05-29Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 786/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
243.Data:2019-05-29Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4695/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
244.Data:2019-05-29Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4763/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
245.Data:2019-05-29Godzina:09:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 84/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
246.Data:2019-05-29Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1270/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
247.Data:2019-05-29Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2079/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
248.Data:2019-05-29Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 193/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
249.Data:2019-05-29Godzina:10:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1943/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
250.Data:2019-05-29Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1955/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
251.Data:2019-05-29Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 419/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
252.Data:2019-05-29Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1809/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
253.Data:2019-05-29Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 78/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
254.Data:2019-05-29Godzina:10:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 90/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
255.Data:2019-05-29Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2067/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
256.Data:2019-05-29Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3159/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
257.Data:2019-05-29Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 432/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
258.Data:2019-05-29Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 422/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
259.Data:2019-05-29Godzina:11:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2125/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
260.Data:2019-05-29Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
261.Data:2019-05-29Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 54/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
262.Data:2019-05-29Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 778/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
263.Data:2019-05-29Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1143/16
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
264.Data:2019-05-29Godzina:11:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 60/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
265.Data:2019-05-29Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 777/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
266.Data:2019-05-29Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3260/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
267.Data:2019-05-29Godzina:11:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2109/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
268.Data:2019-05-29Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 813/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
269.Data:2019-05-29Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 137/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
270.Data:2019-05-29Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 137/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
271.Data:2019-05-29Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
272.Data:2019-05-29Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 80/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
273.Data:2019-05-29Godzina:12:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 394/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
274.Data:2019-05-29Godzina:12:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 66/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
275.Data:2019-05-29Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 783/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
276.Data:2019-05-29Godzina:12:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 24/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
277.Data:2019-05-29Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 107/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
278.Data:2019-05-29Godzina:12:25
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 784/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
279.Data:2019-05-29Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2119/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
280.Data:2019-05-29Godzina:12:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 96/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
281.Data:2019-05-29Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 791/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
282.Data:2019-05-29Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4814/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
283.Data:2019-05-29Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 477/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
284.Data:2019-05-29Godzina:12:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2085/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
285.Data:2019-05-29Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 486/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
286.Data:2019-05-29Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2131/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
287.Data:2019-05-29Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 688/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
288.Data:2019-05-29Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 312/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
289.Data:2019-05-29Godzina:13:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2097/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
290.Data:2019-05-29Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1111/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
291.Data:2019-05-29Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 790/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
292.Data:2019-05-29Godzina:13:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2103/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
293.Data:2019-05-29Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 433/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
294.Data:2019-05-29Godzina:13:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 12/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
295.Data:2019-05-29Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 209/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
296.Data:2019-05-29Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
297.Data:2019-05-29Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3085/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
298.Data:2019-05-29Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1819/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
299.Data:2019-05-29Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 503/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
300.Data:2019-05-29Godzina:13:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 112/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
301.Data:2019-05-29Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2859/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
302.Data:2019-05-30Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1031/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
303.Data:2019-05-30Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 89/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
304.Data:2019-05-30Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1660/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
305.Data:2019-05-30Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 208/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
306.Data:2019-05-30Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
307.Data:2019-05-30Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 132/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
308.Data:2019-05-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 116/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
309.Data:2019-05-30Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3499/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
310.Data:2019-05-30Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 848/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
311.Data:2019-05-30Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 250/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
312.Data:2019-05-30Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4096/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
313.Data:2019-05-30Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 274/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
314.Data:2019-05-30Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 977/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
315.Data:2019-05-30Godzina:09:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 280/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
316.Data:2019-05-30Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1579/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
317.Data:2019-05-30Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 161/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
318.Data:2019-05-30Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 992/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
319.Data:2019-05-30Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 592/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
320.Data:2019-05-30Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 130/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
321.Data:2019-05-30Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1668/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
322.Data:2019-05-30Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4629/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
323.Data:2019-05-30Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 805/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
324.Data:2019-05-30Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1356/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
325.Data:2019-05-30Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 344/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
326.Data:2019-05-30Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 806/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
327.Data:2019-05-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 137/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
328.Data:2019-05-30Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4643/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
329.Data:2019-05-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 35/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
330.Data:2019-05-30Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1175/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
331.Data:2019-05-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 378/17
Miejsce -Sala:poza sądem
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
332.Data:2019-05-30Godzina:11:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 155/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
333.Data:2019-05-30Godzina:11:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 374/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
334.Data:2019-05-30Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3567/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
335.Data:2019-05-30Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 273/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
336.Data:2019-05-30Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 620/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
337.Data:2019-05-30Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 10/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
338.Data:2019-05-30Godzina:11:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1862/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
339.Data:2019-05-30Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1228/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
340.Data:2019-05-30Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3919/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
341.Data:2019-05-30Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1091/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
342.Data:2019-05-30Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 549/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
343.Data:2019-05-30Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4679/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
344.Data:2019-05-30Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1139/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
345.Data:2019-05-30Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 315/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
346.Data:2019-05-30Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 922/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
347.Data:2019-05-30Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1402/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
348.Data:2019-05-30Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1146/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
349.Data:2019-05-30Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1675/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
350.Data:2019-05-30Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 886/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
351.Data:2019-05-30Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 296/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
352.Data:2019-05-30Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 917/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
353.Data:2019-05-30Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1006/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
354.Data:2019-05-30Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 343/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
355.Data:2019-05-30Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 885/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
356.Data:2019-05-30Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4576/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
357.Data:2019-05-30Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 462/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
358.Data:2019-05-31Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 771/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
359.Data:2019-05-31Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4901/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
360.Data:2019-05-31Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4384/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
361.Data:2019-05-31Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4299/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
362.Data:2019-05-31Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
363.Data:2019-05-31Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4437/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
364.Data:2019-05-31Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4214/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
365.Data:2019-05-31Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4523/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
366.Data:2019-05-31Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1429/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
367.Data:2019-05-31Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4215/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
368.Data:2019-05-31Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 657/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
369.Data:2019-05-31Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1097/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
370.Data:2019-05-31Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4220/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
371.Data:2019-05-31Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3760/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
372.Data:2019-05-31Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 754/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
373.Data:2019-05-31Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1227/18
Miejsce -Sala:poza sądem budynek OZSS Budynek:OZSS
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
374.Data:2019-05-31Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3090/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
375.Data:2019-05-31Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4484/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
376.Data:2019-05-31Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 430/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
377.Data:2019-05-31Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1235/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
378.Data:2019-05-31Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1727/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
379.Data:2019-05-31Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1387/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
380.Data:2019-05-31Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 633/16
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
381.Data:2019-05-31Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 384/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
382.Data:2019-05-31Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 103/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
383.Data:2019-06-03Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 863/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
384.Data:2019-06-03Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 817/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
385.Data:2019-06-03Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 849/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
386.Data:2019-06-03Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 818/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
387.Data:2019-06-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 45/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
388.Data:2019-06-03Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 487/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
389.Data:2019-06-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 179/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
390.Data:2019-06-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
391.Data:2019-06-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 671/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
392.Data:2019-06-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 578/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
393.Data:2019-06-03Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 503/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
394.Data:2019-06-03Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 673/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
395.Data:2019-06-03Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 427/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
396.Data:2019-06-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 140/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
397.Data:2019-06-03Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 793/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
398.Data:2019-06-03Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 433/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
399.Data:2019-06-03Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 439/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
400.Data:2019-06-03Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 481/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
401.Data:2019-06-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1481/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
402.Data:2019-06-03Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 421/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
403.Data:2019-06-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 851/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
404.Data:2019-06-03Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2007/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
405.Data:2019-06-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 303/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
406.Data:2019-06-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 999/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
407.Data:2019-06-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 740/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
408.Data:2019-06-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 577/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
409.Data:2019-06-03Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 710/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
410.Data:2019-06-03Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2020/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
411.Data:2019-06-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1070/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
412.Data:2019-06-03Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 355/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
413.Data:2019-06-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 198/16
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
414.Data:2019-06-03Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 113/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
415.Data:2019-06-03Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 21/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
416.Data:2019-06-03Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2744/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
417.Data:2019-06-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 481/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
418.Data:2019-06-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4308/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
419.Data:2019-06-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2388/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
420.Data:2019-06-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 353/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
421.Data:2019-06-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 824/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
422.Data:2019-06-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 161/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
423.Data:2019-06-03Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 117/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
424.Data:2019-06-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 26/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
425.Data:2019-06-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3383/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
426.Data:2019-06-03Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1476/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
427.Data:2019-06-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3322/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
428.Data:2019-06-04Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 792/16
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
429.Data:2019-06-04Godzina:08:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/17
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
430.Data:2019-06-04Godzina:08:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 55/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
431.Data:2019-06-04Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3158/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
432.Data:2019-06-04Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 228/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
433.Data:2019-06-04Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1211/17
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
434.Data:2019-06-04Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 144/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
435.Data:2019-06-04Godzina:08:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 953/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
436.Data:2019-06-04Godzina:08:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2096/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
437.Data:2019-06-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 819/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
438.Data:2019-06-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1062/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
439.Data:2019-06-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1340/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
440.Data:2019-06-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 862/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
441.Data:2019-06-04Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4516/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
442.Data:2019-06-04Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 864/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
443.Data:2019-06-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4385/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
444.Data:2019-06-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3649/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
445.Data:2019-06-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 984/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
446.Data:2019-06-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
447.Data:2019-06-04Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4829/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
448.Data:2019-06-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 130/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
449.Data:2019-06-04Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 571/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
450.Data:2019-06-04Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4455/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
451.Data:2019-06-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4302/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
452.Data:2019-06-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3777/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
453.Data:2019-06-04Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4475/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
454.Data:2019-06-04Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1352/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
455.Data:2019-06-04Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2634/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
456.Data:2019-06-04Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 526/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
457.Data:2019-06-04Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
458.Data:2019-06-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
459.Data:2019-06-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4711/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
460.Data:2019-06-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 555/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
461.Data:2019-06-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 926/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
462.Data:2019-06-04Godzina:12:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 113/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
463.Data:2019-06-04Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1183/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
464.Data:2019-06-04Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4477/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
465.Data:2019-06-04Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 279/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
466.Data:2019-06-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1427/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
467.Data:2019-06-04Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 228/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
468.Data:2019-06-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 849/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
469.Data:2019-06-04Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 910/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
470.Data:2019-06-04Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4707/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
471.Data:2019-06-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1261/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
472.Data:2019-06-04Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 343/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
473.Data:2019-06-04Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4742/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
474.Data:2019-06-04Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 296/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
475.Data:2019-06-04Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 609/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
476.Data:2019-06-04Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2130/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
477.Data:2019-06-04Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 162/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
478.Data:2019-06-04Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 431/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
479.Data:2019-06-04Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 430/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
480.Data:2019-06-04Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1437/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
481.Data:2019-06-04Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 158/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
482.Data:2019-06-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 112/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
483.Data:2019-06-04Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 560/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
484.Data:2019-06-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1199/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
485.Data:2019-06-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 546/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
486.Data:2019-06-05Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 276/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
487.Data:2019-06-05Godzina:08:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 76/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
488.Data:2019-06-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1394/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
489.Data:2019-06-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 136/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
490.Data:2019-06-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1113/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
491.Data:2019-06-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 259/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
492.Data:2019-06-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4841/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
493.Data:2019-06-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 167/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
494.Data:2019-06-05Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 370/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
495.Data:2019-06-05Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4590/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
496.Data:2019-06-05Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 370/15
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marcin Borowiak
497.Data:2019-06-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1119/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
498.Data:2019-06-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 488/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
499.Data:2019-06-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 211/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
500.Data:2019-06-05Godzina:09:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4165/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
501.Data:2019-06-05Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4470/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
502.Data:2019-06-05Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 277/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
503.Data:2019-06-05Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1209/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
504.Data:2019-06-05Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 252/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
505.Data:2019-06-05Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 496/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
506.Data:2019-06-05Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 277/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
507.Data:2019-06-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1121/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
508.Data:2019-06-05Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1123/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
509.Data:2019-06-05Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1177/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
510.Data:2019-06-05Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2961/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
511.Data:2019-06-05Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1955/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
512.Data:2019-06-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1169/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
513.Data:2019-06-05Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1167/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
514.Data:2019-06-05Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
515.Data:2019-06-05Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 795/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
516.Data:2019-06-05Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1157/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
517.Data:2019-06-05Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 374/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
518.Data:2019-06-05Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 884/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
519.Data:2019-06-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1220/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
520.Data:2019-06-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4209/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
521.Data:2019-06-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 174/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
522.Data:2019-06-05Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1206/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
523.Data:2019-06-05Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 399/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
524.Data:2019-06-05Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1205/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
525.Data:2019-06-05Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1204/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
526.Data:2019-06-05Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 476/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
527.Data:2019-06-05Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2225/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
528.Data:2019-06-05Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 865/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
529.Data:2019-06-05Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 763/16
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
530.Data:2019-06-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 415/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
531.Data:2019-06-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1037/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
532.Data:2019-06-05Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3512/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
533.Data:2019-06-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 150/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
534.Data:2019-06-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1187/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
535.Data:2019-06-05Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 32/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
536.Data:2019-06-05Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 320/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
537.Data:2019-06-06Godzina:08:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 267/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
538.Data:2019-06-06Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 735/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
539.Data:2019-06-06Godzina:08:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 373/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
540.Data:2019-06-06Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1038/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
541.Data:2019-06-06Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4608/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
542.Data:2019-06-06Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 794/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
543.Data:2019-06-06Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 227/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
544.Data:2019-06-06Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3364/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
545.Data:2019-06-06Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 318/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
546.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 619/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
547.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1052/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
548.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 78/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
549.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2760/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
550.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1217/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
551.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 526/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
552.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1209/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
553.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 225/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
554.Data:2019-06-06Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3987/18
Miejsce -Sala:251
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
555.Data:2019-06-06Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2677/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
556.Data:2019-06-06Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3648/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
557.Data:2019-06-06Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 71/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
558.Data:2019-06-06Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 206/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
559.Data:2019-06-06Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 219/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
560.Data:2019-06-06Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 976/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
561.Data:2019-06-06Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 433/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
562.Data:2019-06-06Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1197/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
563.Data:2019-06-06Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 270/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
564.Data:2019-06-06Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 221/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
565.Data:2019-06-06Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3622/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
566.Data:2019-06-06Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 958/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
567.Data:2019-06-06Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1013/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
568.Data:2019-06-06Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1438/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
569.Data:2019-06-06Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3772/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
570.Data:2019-06-06Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4774/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
571.Data:2019-06-06Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 367/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
572.Data:2019-06-06Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 929/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
573.Data:2019-06-06Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3377/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
574.Data:2019-06-06Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1102/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
575.Data:2019-06-06Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2968/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
576.Data:2019-06-06Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 726/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
577.Data:2019-06-06Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 383/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
578.Data:2019-06-06Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1026/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
579.Data:2019-06-06Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1204/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
580.Data:2019-06-06Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1208/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
581.Data:2019-06-06Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3917/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
582.Data:2019-06-06Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1027/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
583.Data:2019-06-06Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 990/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
584.Data:2019-06-06Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 338/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
585.Data:2019-06-06Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1060/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
586.Data:2019-06-06Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 413/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
587.Data:2019-06-06Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4584/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
588.Data:2019-06-06Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
589.Data:2019-06-06Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 707/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
590.Data:2019-06-06Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3305/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
591.Data:2019-06-06Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
592.Data:2019-06-06Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 407/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
593.Data:2019-06-06Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1230/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
594.Data:2019-06-06Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1726/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
595.Data:2019-06-06Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1139/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
596.Data:2019-06-06Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1226/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
597.Data:2019-06-07Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1125/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
598.Data:2019-06-07Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 47/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
599.Data:2019-06-07Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4101/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
600.Data:2019-06-07Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4123/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
601.Data:2019-06-07Godzina:09:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 77/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
602.Data:2019-06-07Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4587/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
603.Data:2019-06-07Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 99/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
604.Data:2019-06-07Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 316/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
605.Data:2019-06-07Godzina:09:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 111/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
606.Data:2019-06-07Godzina:09:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 5/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
607.Data:2019-06-07Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4413/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
608.Data:2019-06-07Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 149/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
609.Data:2019-06-07Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3236/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
610.Data:2019-06-07Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1865/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
611.Data:2019-06-07Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
612.Data:2019-06-07Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4545/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
613.Data:2019-06-07Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1292/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
614.Data:2019-06-07Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2347/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
615.Data:2019-06-07Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 371/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
616.Data:2019-06-07Godzina:10:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 260/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
617.Data:2019-06-07Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4687/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
618.Data:2019-06-07Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 309/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
619.Data:2019-06-07Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1193/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
620.Data:2019-06-07Godzina:11:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 210/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
621.Data:2019-06-07Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 213/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
622.Data:2019-06-07Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
623.Data:2019-06-07Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 232/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
624.Data:2019-06-07Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 518/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
625.Data:2019-06-07Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1109/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
626.Data:2019-06-07Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 912/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
627.Data:2019-06-07Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 216/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
628.Data:2019-06-07Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2505/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
629.Data:2019-06-07Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4657/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
630.Data:2019-06-07Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
631.Data:2019-06-07Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 233/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
632.Data:2019-06-07Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 536/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
633.Data:2019-06-07Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
634.Data:2019-06-07Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 24/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
635.Data:2019-06-07Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 968/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
636.Data:2019-06-07Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 33/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
637.Data:2019-06-07Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4121/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
638.Data:2019-06-07Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2512/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
639.Data:2019-06-07Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4541/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
640.Data:2019-06-10Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1045/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
641.Data:2019-06-10Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 819/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
642.Data:2019-06-10Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1081/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
643.Data:2019-06-10Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2540/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
644.Data:2019-06-10Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 877/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
645.Data:2019-06-10Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 687/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
646.Data:2019-06-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 915/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
647.Data:2019-06-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 85/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
648.Data:2019-06-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1146/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
649.Data:2019-06-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4015/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
650.Data:2019-06-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1063/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
651.Data:2019-06-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1350/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
652.Data:2019-06-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 185/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
653.Data:2019-06-10Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 307/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
654.Data:2019-06-10Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1534/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
655.Data:2019-06-10Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 105/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
656.Data:2019-06-10Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4653/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
657.Data:2019-06-10Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1088/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
658.Data:2019-06-10Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1173/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
659.Data:2019-06-10Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 388/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
660.Data:2019-06-10Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 330/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
661.Data:2019-06-10Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1332/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
662.Data:2019-06-10Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
663.Data:2019-06-10Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 534/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
664.Data:2019-06-10Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 76/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
665.Data:2019-06-10Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4724/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
666.Data:2019-06-10Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 801/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
667.Data:2019-06-10Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1515/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
668.Data:2019-06-10Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3467/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
669.Data:2019-06-10Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 508/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
670.Data:2019-06-10Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 392/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
671.Data:2019-06-10Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 446/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
672.Data:2019-06-10Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 424/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
673.Data:2019-06-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 75/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
674.Data:2019-06-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1196/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
675.Data:2019-06-10Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 493/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
676.Data:2019-06-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4780/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
677.Data:2019-06-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1299/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
678.Data:2019-06-10Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1175/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
679.Data:2019-06-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1122/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
680.Data:2019-06-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2654/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
681.Data:2019-06-10Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1173/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
682.Data:2019-06-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 67/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
683.Data:2019-06-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 645/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
684.Data:2019-06-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 658/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
685.Data:2019-06-10Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 618/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
686.Data:2019-06-10Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 855/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
687.Data:2019-06-11Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1207/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
688.Data:2019-06-11Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1349/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
689.Data:2019-06-11Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1484/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
690.Data:2019-06-11Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3381/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
691.Data:2019-06-11Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 744/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
692.Data:2019-06-11Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 61/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
693.Data:2019-06-11Godzina:08:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 289/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
694.Data:2019-06-11Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3399/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
695.Data:2019-06-11Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1184/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
696.Data:2019-06-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 966/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
697.Data:2019-06-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 33/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
698.Data:2019-06-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 983/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
699.Data:2019-06-11Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1246/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
700.Data:2019-06-11Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1095/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
701.Data:2019-06-11Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1597/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
702.Data:2019-06-11Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1239/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
703.Data:2019-06-11Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 91/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
704.Data:2019-06-11Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4119/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
705.Data:2019-06-11Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1283/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
706.Data:2019-06-11Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 54/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
707.Data:2019-06-11Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1241/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
708.Data:2019-06-11Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4566/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
709.Data:2019-06-11Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 219/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
710.Data:2019-06-11Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 797/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
711.Data:2019-06-11Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1447/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
712.Data:2019-06-11Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 138/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
713.Data:2019-06-11Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1529/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
714.Data:2019-06-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4574/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
715.Data:2019-06-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 624/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
716.Data:2019-06-11Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 989/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
717.Data:2019-06-11Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1453/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
718.Data:2019-06-11Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3354/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
719.Data:2019-06-11Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 973/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
720.Data:2019-06-11Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1208/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
721.Data:2019-06-11Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1101/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
722.Data:2019-06-11Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1386/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
723.Data:2019-06-11Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 250/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
724.Data:2019-06-11Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1974/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
725.Data:2019-06-11Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 659/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
726.Data:2019-06-11Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 237/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
727.Data:2019-06-11Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
728.Data:2019-06-11Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 917/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
729.Data:2019-06-11Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1257/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
730.Data:2019-06-11Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 491/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
731.Data:2019-06-11Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2976/15
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
732.Data:2019-06-11Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1017/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
733.Data:2019-06-11Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
734.Data:2019-06-11Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4371/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
735.Data:2019-06-11Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4305/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
736.Data:2019-06-11Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 256/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
737.Data:2019-06-11Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 782/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
738.Data:2019-06-11Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4496/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
739.Data:2019-06-11Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 539/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
740.Data:2019-06-11Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 713/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
741.Data:2019-06-11Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3066/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
742.Data:2019-06-11Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 431/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
743.Data:2019-06-11Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4255/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
744.Data:2019-06-11Godzina:14:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2093/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
745.Data:2019-06-11Godzina:14:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3909/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
746.Data:2019-06-11Godzina:14:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 40/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
747.Data:2019-06-11Godzina:14:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 38/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
748.Data:2019-06-12Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 446/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
749.Data:2019-06-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1228/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
750.Data:2019-06-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 535/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
751.Data:2019-06-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3040/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
752.Data:2019-06-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1341/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
753.Data:2019-06-12Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1229/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
754.Data:2019-06-12Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 938/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marcin Borowiak
755.Data:2019-06-12Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1860/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
756.Data:2019-06-12Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2644/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
757.Data:2019-06-12Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 324/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
758.Data:2019-06-12Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 3051/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
759.Data:2019-06-12Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 898/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
760.Data:2019-06-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 748/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
761.Data:2019-06-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 146/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
762.Data:2019-06-12Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1250/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
763.Data:2019-06-12Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3537/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
764.Data:2019-06-12Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1263/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
765.Data:2019-06-12Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 75/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
766.Data:2019-06-12Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1276/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
767.Data:2019-06-12Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1277/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
768.Data:2019-06-12Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 413/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marcin Borowiak
769.Data:2019-06-12Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1280/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
770.Data:2019-06-12Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 869/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
771.Data:2019-06-12Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1285/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
772.Data:2019-06-12Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 752/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
773.Data:2019-06-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1293/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
774.Data:2019-06-12Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1262/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
775.Data:2019-06-12Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1266/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
776.Data:2019-06-12Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1470/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
777.Data:2019-06-12Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1271/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
778.Data:2019-06-12Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
779.Data:2019-06-12Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 329/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
780.Data:2019-06-12Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 300/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
781.Data:2019-06-12Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
782.Data:2019-06-12Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 336/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
783.Data:2019-06-12Godzina:12:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 218/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
784.Data:2019-06-12Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 319/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
785.Data:2019-06-12Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4509/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
786.Data:2019-06-12Godzina:12:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 63/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
787.Data:2019-06-12Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 415/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
788.Data:2019-06-12Godzina:12:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 818/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
789.Data:2019-06-12Godzina:12:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 478/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
790.Data:2019-06-12Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1967/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
791.Data:2019-06-12Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 945/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
792.Data:2019-06-12Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3988/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
793.Data:2019-06-12Godzina:13:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 178/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
794.Data:2019-06-12Godzina:13:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 196/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
795.Data:2019-06-12Godzina:13:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 306/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
796.Data:2019-06-12Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1253/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
797.Data:2019-06-12Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1320/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
798.Data:2019-06-12Godzina:13:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 296/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
799.Data:2019-06-12Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 954/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
800.Data:2019-06-12Godzina:13:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 348/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
801.Data:2019-06-12Godzina:14:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 372/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
802.Data:2019-06-12Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1128/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
803.Data:2019-06-12Godzina:14:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 624/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
804.Data:2019-06-12Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 149/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
805.Data:2019-06-12Godzina:14:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 596/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
806.Data:2019-06-13Godzina:07:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 314/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
807.Data:2019-06-13Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 756/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
808.Data:2019-06-13Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 597/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
809.Data:2019-06-13Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 616/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
810.Data:2019-06-13Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 546/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
811.Data:2019-06-13Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1093/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
812.Data:2019-06-13Godzina:08:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2126/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
813.Data:2019-06-13Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 614/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
814.Data:2019-06-13Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1001/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
815.Data:2019-06-13Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 782/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
816.Data:2019-06-13Godzina:08:55
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 781/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
817.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 893/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
818.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 17/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
819.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1028/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
820.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 531/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
821.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3808/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
822.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 27/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
823.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1064/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
824.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 111/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
825.Data:2019-06-13Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1255/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
826.Data:2019-06-13Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4658/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
827.Data:2019-06-13Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 603/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
828.Data:2019-06-13Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 78/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
829.Data:2019-06-13Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2707/16
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
830.Data:2019-06-13Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1254/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
831.Data:2019-06-13Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
832.Data:2019-06-13Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 33/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
833.Data:2019-06-13Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1061/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
834.Data:2019-06-13Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3537/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
835.Data:2019-06-13Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 545/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
836.Data:2019-06-13Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1164/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
837.Data:2019-06-13Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4547/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
838.Data:2019-06-13Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 115/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
839.Data:2019-06-13Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 847/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
840.Data:2019-06-13Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 408/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
841.Data:2019-06-13Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 103/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
842.Data:2019-06-13Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1349/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
843.Data:2019-06-13Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1374/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
844.Data:2019-06-13Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 386/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
845.Data:2019-06-13Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4468/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
846.Data:2019-06-13Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1647/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
847.Data:2019-06-13Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 764/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
848.Data:2019-06-13Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1175/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
849.Data:2019-06-13Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 116/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
850.Data:2019-06-13Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 653/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
851.Data:2019-06-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 334/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
852.Data:2019-06-13Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 369/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
853.Data:2019-06-13Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 124/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
854.Data:2019-06-13Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 68/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
855.Data:2019-06-13Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 365/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
856.Data:2019-06-13Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 622/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
857.Data:2019-06-13Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 829/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
858.Data:2019-06-13Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 799/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
859.Data:2019-06-13Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1219/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
860.Data:2019-06-13Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 375/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
861.Data:2019-06-13Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1060/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
862.Data:2019-06-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1170/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
863.Data:2019-06-13Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 853/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
864.Data:2019-06-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 303/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
865.Data:2019-06-13Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 768/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
866.Data:2019-06-13Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 852/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
867.Data:2019-06-13Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
868.Data:2019-06-13Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 29/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
869.Data:2019-06-13Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 319/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
870.Data:2019-06-13Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 730/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
871.Data:2019-06-13Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 773/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
872.Data:2019-06-13Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1232/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
873.Data:2019-06-13Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1049/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
874.Data:2019-06-13Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 323/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
875.Data:2019-06-13Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4094/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
876.Data:2019-06-13Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1109/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
877.Data:2019-06-13Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 489/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
878.Data:2019-06-14Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 709/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
879.Data:2019-06-14Godzina:08:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 370/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
880.Data:2019-06-14Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
881.Data:2019-06-14Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 982/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
882.Data:2019-06-14Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 497/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
883.Data:2019-06-14Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1817/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
884.Data:2019-06-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 560/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
885.Data:2019-06-14Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1793/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
886.Data:2019-06-14Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 360/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
887.Data:2019-06-14Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1621/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
888.Data:2019-06-14Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2077/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
889.Data:2019-06-14Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 513/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
890.Data:2019-06-14Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4620/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
891.Data:2019-06-14Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 552/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
892.Data:2019-06-14Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 10/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
893.Data:2019-06-14Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4236/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
894.Data:2019-06-14Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 546/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
895.Data:2019-06-14Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4515/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
896.Data:2019-06-14Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 482/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
897.Data:2019-06-14Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1126/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
898.Data:2019-06-14Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 378/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
899.Data:2019-06-14Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4377/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
900.Data:2019-06-14Godzina:10:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 488/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
901.Data:2019-06-14Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 564/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
902.Data:2019-06-14Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3903/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
903.Data:2019-06-14Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 604/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
904.Data:2019-06-14Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 428/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
905.Data:2019-06-14Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 467/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
906.Data:2019-06-14Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 554/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Elżbieta Kwaśniewska
907.Data:2019-06-14Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 250/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
908.Data:2019-06-14Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1006/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
909.Data:2019-06-14Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 434/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
910.Data:2019-06-14Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 950/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
911.Data:2019-06-14Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 693/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Elżbieta Kwaśniewska
912.Data:2019-06-14Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4621/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
913.Data:2019-06-14Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 475/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
914.Data:2019-06-14Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4694/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
915.Data:2019-06-14Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3034/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
916.Data:2019-06-14Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 861/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
917.Data:2019-06-14Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 482/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
918.Data:2019-06-14Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2368/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
919.Data:2019-06-14Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3743/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
920.Data:2019-06-14Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1193/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
921.Data:2019-06-14Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2079/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
922.Data:2019-06-14Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
923.Data:2019-06-14Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2364/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
924.Data:2019-06-14Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1659/15
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
925.Data:2019-06-14Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3634/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
926.Data:2019-06-14Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1115/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
927.Data:2019-06-17Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 966/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
928.Data:2019-06-17Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1134/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
929.Data:2019-06-17Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 838/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
930.Data:2019-06-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 968/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
931.Data:2019-06-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
932.Data:2019-06-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 201/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
933.Data:2019-06-17Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1061/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
934.Data:2019-06-17Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 220/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
935.Data:2019-06-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 131/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
936.Data:2019-06-17Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1051/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
937.Data:2019-06-17Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1185/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
938.Data:2019-06-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2532/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
939.Data:2019-06-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 654/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
940.Data:2019-06-17Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 224/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
941.Data:2019-06-17Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 765/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
942.Data:2019-06-17Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 611/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
943.Data:2019-06-17Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 231/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
944.Data:2019-06-17Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 554/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
945.Data:2019-06-17Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3103/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
946.Data:2019-06-18Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 146/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
947.Data:2019-06-18Godzina:08:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
948.Data:2019-06-18Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1270/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
949.Data:2019-06-18Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1315/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
950.Data:2019-06-18Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 93/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
951.Data:2019-06-18Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 394/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
952.Data:2019-06-18Godzina:08:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 235/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
953.Data:2019-06-18Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 85/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
954.Data:2019-06-18Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4178/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
955.Data:2019-06-18Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
956.Data:2019-06-18Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 233/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
957.Data:2019-06-18Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 179/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
958.Data:2019-06-18Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4183/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
959.Data:2019-06-18Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1327/16
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
960.Data:2019-06-18Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1435/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
961.Data:2019-06-18Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4318/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
962.Data:2019-06-18Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4733/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
963.Data:2019-06-18Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4319/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
964.Data:2019-06-18Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 365/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
965.Data:2019-06-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 50/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
966.Data:2019-06-18Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 77/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
967.Data:2019-06-18Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1040/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
968.Data:2019-06-18Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3507/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
969.Data:2019-06-18Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1361/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
970.Data:2019-06-18Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4656/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
971.Data:2019-06-18Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4482/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
972.Data:2019-06-18Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3493/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
973.Data:2019-06-18Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4293/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
974.Data:2019-06-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 455/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
975.Data:2019-06-18Godzina:11:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 24/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
976.Data:2019-06-18Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4204/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
977.Data:2019-06-18Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1325/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
978.Data:2019-06-18Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4203/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
979.Data:2019-06-18Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2536/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
980.Data:2019-06-18Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 345/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
981.Data:2019-06-18Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4374/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
982.Data:2019-06-18Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3985/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
983.Data:2019-06-18Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 242/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
984.Data:2019-06-18Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4414/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
985.Data:2019-06-18Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3075/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
986.Data:2019-06-18Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 111/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
987.Data:2019-06-18Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4664/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
988.Data:2019-06-18Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4459/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
989.Data:2019-06-18Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 862/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
990.Data:2019-06-18Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 143/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
991.Data:2019-06-18Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4213/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
992.Data:2019-06-18Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3033/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
993.Data:2019-06-18Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 134/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
994.Data:2019-06-18Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3727/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
995.Data:2019-06-19Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 662/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
996.Data:2019-06-19Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4637/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
997.Data:2019-06-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1290/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
998.Data:2019-06-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3935/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
999.Data:2019-06-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 338/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1000.Data:2019-06-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1367/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1001.Data:2019-06-19Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4351/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1002.Data:2019-06-19Godzina:09:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 886/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1003.Data:2019-06-19Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1284/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1004.Data:2019-06-19Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4709/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1005.Data:2019-06-19Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1279/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1006.Data:2019-06-19Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1124/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1007.Data:2019-06-19Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 691/16
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marcin Borowiak
1008.Data:2019-06-19Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1289/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1009.Data:2019-06-19Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 504/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1010.Data:2019-06-19Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1023/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1011.Data:2019-06-19Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1273/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1012.Data:2019-06-19Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3234/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1013.Data:2019-06-19Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1258/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1014.Data:2019-06-19Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1377/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1015.Data:2019-06-19Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 986/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1016.Data:2019-06-19Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1017.Data:2019-06-19Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 141/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1018.Data:2019-06-19Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1282/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1019.Data:2019-06-19Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1221/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1020.Data:2019-06-19Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 566/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1021.Data:2019-06-19Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 459/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1022.Data:2019-06-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 344/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marcin Borowiak
1023.Data:2019-06-19Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1124/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1024.Data:2019-06-19Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4688/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1025.Data:2019-06-21Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4561/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1026.Data:2019-06-21Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 148/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1027.Data:2019-06-21Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4729/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1028.Data:2019-06-21Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 85/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1029.Data:2019-06-21Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 31/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1030.Data:2019-06-21Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4723/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1031.Data:2019-06-21Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 147/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1032.Data:2019-06-21Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 74/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1033.Data:2019-06-21Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 109/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1034.Data:2019-06-21Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4542/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1035.Data:2019-06-21Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 11/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1036.Data:2019-06-21Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 889/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1037.Data:2019-06-24Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1278/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1038.Data:2019-06-24Godzina:08:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1291/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1039.Data:2019-06-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3478/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1040.Data:2019-06-24Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 639/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1041.Data:2019-06-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 558/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1042.Data:2019-06-24Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1288/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1043.Data:2019-06-24Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 621/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1044.Data:2019-06-24Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 633/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1045.Data:2019-06-24Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 139/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1046.Data:2019-06-24Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 651/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1047.Data:2019-06-24Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1281/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1048.Data:2019-06-24Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 645/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1049.Data:2019-06-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1275/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1050.Data:2019-06-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 736/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1051.Data:2019-06-24Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 420/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1052.Data:2019-06-24Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1290/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1053.Data:2019-06-24Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 169/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1054.Data:2019-06-24Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 237/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1055.Data:2019-06-24Godzina:11:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 239/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1056.Data:2019-06-24Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 439/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1057.Data:2019-06-24Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1622/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1058.Data:2019-06-24Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 470/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1059.Data:2019-06-24Godzina:11:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 694/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1060.Data:2019-06-24Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 222/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1061.Data:2019-06-24Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 721/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1062.Data:2019-06-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 224/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1063.Data:2019-06-24Godzina:12:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 745/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1064.Data:2019-06-24Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 751/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1065.Data:2019-06-24Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 321/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1066.Data:2019-06-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1796/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1067.Data:2019-06-24Godzina:13:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 39/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1068.Data:2019-06-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 259/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1069.Data:2019-06-24Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3862/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1070.Data:2019-06-24Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1404/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1071.Data:2019-06-24Godzina:14:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 53/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1072.Data:2019-06-25Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1235/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1073.Data:2019-06-25Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4199/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1074.Data:2019-06-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3806/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1075.Data:2019-06-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 621/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1076.Data:2019-06-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 806/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1077.Data:2019-06-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4399/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1078.Data:2019-06-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 457/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1079.Data:2019-06-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1157/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1080.Data:2019-06-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4586/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1081.Data:2019-06-25Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 147/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1082.Data:2019-06-25Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3614/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1083.Data:2019-06-25Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1106/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1084.Data:2019-06-25Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 532/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1085.Data:2019-06-25Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3799/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1086.Data:2019-06-25Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1148/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1087.Data:2019-06-25Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4191/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1088.Data:2019-06-25Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1150/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1089.Data:2019-06-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4262/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1090.Data:2019-06-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 502/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1091.Data:2019-06-25Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4235/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1092.Data:2019-06-25Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1340/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1093.Data:2019-06-25Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4222/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1094.Data:2019-06-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1217/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1095.Data:2019-06-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4221/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1096.Data:2019-06-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 539/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1097.Data:2019-06-25Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 366/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1098.Data:2019-06-25Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1131/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1099.Data:2019-06-25Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 267/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1100.Data:2019-06-25Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4288/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1101.Data:2019-06-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 155/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1102.Data:2019-06-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 939/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1103.Data:2019-06-25Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1055/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1104.Data:2019-06-25Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4032/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1105.Data:2019-06-25Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 402/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1106.Data:2019-06-25Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 915/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1107.Data:2019-06-25Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 706/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1108.Data:2019-06-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3202/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1109.Data:2019-06-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 916/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1110.Data:2019-06-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1215/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1111.Data:2019-06-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 458/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1112.Data:2019-06-25Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 918/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1113.Data:2019-06-25Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4241/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1114.Data:2019-06-25Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 390/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1115.Data:2019-06-25Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 927/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1116.Data:2019-06-25Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 665/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1117.Data:2019-06-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 22/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1118.Data:2019-06-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3607/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1119.Data:2019-06-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4383/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1120.Data:2019-06-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4045/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1121.Data:2019-06-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 934/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1122.Data:2019-06-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1123.Data:2019-06-25Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 761/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1124.Data:2019-06-25Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3611/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1125.Data:2019-06-25Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 479/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1126.Data:2019-06-25Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1003/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1127.Data:2019-06-25Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 661/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1128.Data:2019-06-25Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 448/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Gintowt
1129.Data:2019-06-25Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 33/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1130.Data:2019-06-26Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 82/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1131.Data:2019-06-26Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4251/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1132.Data:2019-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1653/16
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1133.Data:2019-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2483/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1134.Data:2019-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1282/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1135.Data:2019-06-26Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4771/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1136.Data:2019-06-26Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1261/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1137.Data:2019-06-26Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 386/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marcin Borowiak
1138.Data:2019-06-26Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4800/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1139.Data:2019-06-26Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4851/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1140.Data:2019-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 776/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1141.Data:2019-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2643/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1142.Data:2019-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1325/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1143.Data:2019-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 132/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1144.Data:2019-06-26Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1655/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1145.Data:2019-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1146.Data:2019-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1397/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1147.Data:2019-06-26Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1309/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1148.Data:2019-06-26Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1225/14
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1149.Data:2019-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 28/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1150.Data:2019-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1461/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1151.Data:2019-06-26Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2557/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1152.Data:2019-06-27Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 759/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1153.Data:2019-06-27Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 656/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1154.Data:2019-06-27Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1305/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1155.Data:2019-06-27Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4295/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1156.Data:2019-06-27Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 764/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1157.Data:2019-06-27Godzina:08:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1162/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1158.Data:2019-06-27Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 766/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1159.Data:2019-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 6/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1160.Data:2019-06-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4575/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1161.Data:2019-06-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 551/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1162.Data:2019-06-27Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1207/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1163.Data:2019-06-27Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4167/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1164.Data:2019-06-27Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1203/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1165.Data:2019-06-27Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1154/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1166.Data:2019-06-27Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1008/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1167.Data:2019-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 705/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1168.Data:2019-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 972/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1169.Data:2019-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2938/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1170.Data:2019-06-27Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1145/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1171.Data:2019-06-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 550/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1172.Data:2019-06-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4265/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1173.Data:2019-06-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1132/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1174.Data:2019-06-27Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1233/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1175.Data:2019-06-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4208/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1176.Data:2019-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 182/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1177.Data:2019-06-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2588/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1178.Data:2019-06-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4899/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1179.Data:2019-06-27Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3238/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1180.Data:2019-06-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 930/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1181.Data:2019-06-27Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 229/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1182.Data:2019-06-27Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3919/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1183.Data:2019-06-27Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 190/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1184.Data:2019-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 149/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1185.Data:2019-06-27Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3380/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1186.Data:2019-06-27Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1192/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1187.Data:2019-06-27Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 146/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1188.Data:2019-06-27Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 345/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1189.Data:2019-06-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 931/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1190.Data:2019-06-27Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 311/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1191.Data:2019-06-27Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1181/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1192.Data:2019-06-27Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 406/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1193.Data:2019-06-27Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1561/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1194.Data:2019-06-27Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 717/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1195.Data:2019-06-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4472/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1196.Data:2019-06-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 15/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1197.Data:2019-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 340/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1198.Data:2019-06-27Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4812/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1199.Data:2019-06-27Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3274/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1200.Data:2019-06-27Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 850/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1201.Data:2019-06-27Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 335/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1202.Data:2019-06-27Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 738/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1203.Data:2019-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 360/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1204.Data:2019-06-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1014/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1205.Data:2019-06-27Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 769/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1206.Data:2019-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4132/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1207.Data:2019-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 150/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Bogumiła Bilewicz
1208.Data:2019-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1801/15
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1209.Data:2019-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 941/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1210.Data:2019-06-28Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4510/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1211.Data:2019-06-28Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1212.Data:2019-06-28Godzina:09:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4682/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1213.Data:2019-06-28Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4388/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1214.Data:2019-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 861/16
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Bogumiła Bilewicz
1215.Data:2019-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 442/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1216.Data:2019-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1152/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1217.Data:2019-06-28Godzina:10:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1824/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1218.Data:2019-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1972/14
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1219.Data:2019-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 661/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1220.Data:2019-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1119/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1221.Data:2019-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2098/13
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1222.Data:2019-06-28Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 811/15
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1223.Data:2019-06-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1013/15
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1224.Data:2019-06-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3529/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Bogumiła Bilewicz
1225.Data:2019-06-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 138/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1226.Data:2019-06-28Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 732/15
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1227.Data:2019-06-28Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 3176/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1228.Data:2019-06-28Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1046/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1229.Data:2019-07-01Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 627/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1230.Data:2019-07-01Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 632/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1231.Data:2019-07-01Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 626/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1232.Data:2019-07-01Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 640/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1233.Data:2019-07-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 10/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1234.Data:2019-07-01Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 651/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1235.Data:2019-07-01Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 644/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1236.Data:2019-07-01Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3511/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1237.Data:2019-07-01Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 697/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1238.Data:2019-07-01Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 297/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1239.Data:2019-07-01Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1240.Data:2019-07-01Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1241.Data:2019-07-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1065/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1242.Data:2019-07-01Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 621/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1243.Data:2019-07-01Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 804/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1244.Data:2019-07-01Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 824/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1245.Data:2019-07-01Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 828/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1246.Data:2019-07-01Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 85/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1247.Data:2019-07-01Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 841/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1248.Data:2019-07-01Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 842/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1249.Data:2019-07-01Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3255/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1250.Data:2019-07-01Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 502/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1251.Data:2019-07-01Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 352/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1252.Data:2019-07-01Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 161/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1253.Data:2019-07-02Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 500/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1254.Data:2019-07-02Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 341/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1255.Data:2019-07-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 368/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1256.Data:2019-07-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 322/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1257.Data:2019-07-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1422/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1258.Data:2019-07-02Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 546/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1259.Data:2019-07-02Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1416/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1260.Data:2019-07-02Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2993/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1261.Data:2019-07-02Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1430/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1262.Data:2019-07-02Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 30/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1263.Data:2019-07-02Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 708/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1264.Data:2019-07-02Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 69/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1265.Data:2019-07-02Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1414/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1266.Data:2019-07-02Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1093/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1267.Data:2019-07-02Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1439/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1268.Data:2019-07-02Godzina:11:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 30/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1269.Data:2019-07-02Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1460/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kowalska-Sip
1270.Data:2019-07-02Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 480/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1271.Data:2019-07-02Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2435/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1272.Data:2019-07-02Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 27/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1273.Data:2019-07-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 457/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1274.Data:2019-07-02Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 456/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1275.Data:2019-07-02Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 62/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1276.Data:2019-07-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 710/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1277.Data:2019-07-02Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 177/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1278.Data:2019-07-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2472/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1279.Data:2019-07-02Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 999/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1280.Data:2019-07-02Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 113/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1281.Data:2019-07-02Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3920/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1282.Data:2019-07-03Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 12/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1283.Data:2019-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 767/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1284.Data:2019-07-03Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 342/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1285.Data:2019-07-03Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 406/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1286.Data:2019-07-03Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 390/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1287.Data:2019-07-03Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 166/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1288.Data:2019-07-03Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 290/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1289.Data:2019-07-03Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 142/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1290.Data:2019-07-03Godzina:11:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 143/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1291.Data:2019-07-03Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 18/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1292.Data:2019-07-03Godzina:11:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 424/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1293.Data:2019-07-03Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 572/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1294.Data:2019-07-03Godzina:12:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 566/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1295.Data:2019-07-03Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 484/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1296.Data:2019-07-03Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 490/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1297.Data:2019-07-03Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1137/17
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1298.Data:2019-07-03Godzina:12:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 496/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1299.Data:2019-07-03Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1395/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1300.Data:2019-07-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 119/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1301.Data:2019-07-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1467/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1302.Data:2019-07-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 209/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1303.Data:2019-07-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1365/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1304.Data:2019-07-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 182/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1305.Data:2019-07-04Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 254/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1306.Data:2019-07-04Godzina:12:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 243/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1307.Data:2019-07-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 345/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1308.Data:2019-07-04Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 372/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1309.Data:2019-07-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1373/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1310.Data:2019-07-04Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1388/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1311.Data:2019-07-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 390/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1312.Data:2019-07-05Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 376/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1313.Data:2019-07-05Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1184/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Mariusz Drygas
1314.Data:2019-07-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1315.Data:2019-07-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1111/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1316.Data:2019-07-08Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1276/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1317.Data:2019-07-08Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 366/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1318.Data:2019-07-08Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 262/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1319.Data:2019-07-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 196/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1320.Data:2019-07-08Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 349/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1321.Data:2019-07-09Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 250/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1322.Data:2019-07-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 976/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1323.Data:2019-07-09Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1324.Data:2019-07-09Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 694/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1325.Data:2019-07-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1168/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1326.Data:2019-07-10Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 214/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1327.Data:2019-07-10Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1265/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1328.Data:2019-07-10Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 192/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1329.Data:2019-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4551/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1330.Data:2019-07-10Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 283/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1331.Data:2019-07-11Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 191/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1332.Data:2019-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1089/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1333.Data:2019-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 140/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1334.Data:2019-07-11Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1450/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1335.Data:2019-07-11Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1414/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1336.Data:2019-07-11Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1406/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1337.Data:2019-07-11Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 358/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1338.Data:2019-07-11Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 476/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1339.Data:2019-07-11Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 413/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1340.Data:2019-07-11Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 518/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1341.Data:2019-07-11Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 584/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1342.Data:2019-07-11Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 587/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1343.Data:2019-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1288/12
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1344.Data:2019-07-12Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 941/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1345.Data:2019-07-12Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1356/12
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1346.Data:2019-07-12Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2098/13
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1347.Data:2019-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2390/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1348.Data:2019-07-12Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 407/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1349.Data:2019-07-12Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 594/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1350.Data:2019-07-12Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 585/14
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1351.Data:2019-07-15Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 781/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1352.Data:2019-07-15Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 445/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1353.Data:2019-07-15Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 45/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1354.Data:2019-07-15Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 793/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1355.Data:2019-07-15Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 51/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1356.Data:2019-07-15Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 827/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1357.Data:2019-07-15Godzina:11:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 845/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1358.Data:2019-07-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 17/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1359.Data:2019-07-16Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 586/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1360.Data:2019-07-16Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4606/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1361.Data:2019-07-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 121/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1362.Data:2019-07-16Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4778/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1363.Data:2019-07-16Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1191/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1364.Data:2019-07-16Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1114/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1365.Data:2019-07-16Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 41/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1366.Data:2019-07-16Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3566/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1367.Data:2019-07-16Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 46/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1368.Data:2019-07-16Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1501/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1369.Data:2019-07-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 273/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1370.Data:2019-07-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 211/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1371.Data:2019-07-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 714/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1372.Data:2019-07-17Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 680/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1373.Data:2019-07-17Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 675/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1374.Data:2019-07-17Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 399/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1375.Data:2019-07-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4690/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1376.Data:2019-07-17Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 62/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1377.Data:2019-07-17Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 41/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1378.Data:2019-07-17Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 733/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1379.Data:2019-07-17Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1613/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1380.Data:2019-07-17Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4425/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1381.Data:2019-07-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1523/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1382.Data:2019-07-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 77/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1383.Data:2019-07-18Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 760/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1384.Data:2019-07-18Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 411/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1385.Data:2019-07-18Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 403/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1386.Data:2019-07-18Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 462/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1387.Data:2019-07-18Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 460/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1388.Data:2019-07-18Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 461/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1389.Data:2019-07-19Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1982/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1390.Data:2019-07-19Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2352/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1391.Data:2019-07-19Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1392.Data:2019-07-19Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 367/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1393.Data:2019-07-19Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2918/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1394.Data:2019-07-19Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 107/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1395.Data:2019-07-19Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 541/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1396.Data:2019-07-19Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3630/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1397.Data:2019-07-19Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3340/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1398.Data:2019-07-19Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 20/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1399.Data:2019-07-19Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1260/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1400.Data:2019-07-19Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 198/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1401.Data:2019-07-22Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 126/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1402.Data:2019-07-22Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 374/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1403.Data:2019-07-22Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 853/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1404.Data:2019-07-22Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1400/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1405.Data:2019-07-22Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 737/16
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1406.Data:2019-07-23Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 458/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1407.Data:2019-07-23Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 664/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1408.Data:2019-07-23Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1048/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1409.Data:2019-07-23Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 528/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1410.Data:2019-07-23Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 658/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1411.Data:2019-07-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 590/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1412.Data:2019-07-23Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 704/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1413.Data:2019-07-23Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 670/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1414.Data:2019-07-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1051/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1415.Data:2019-07-23Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2601/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1416.Data:2019-07-23Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1778/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1417.Data:2019-07-23Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1387/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1418.Data:2019-07-23Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 699/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1419.Data:2019-07-23Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 967/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1420.Data:2019-07-23Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 224/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1421.Data:2019-07-23Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 908/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1422.Data:2019-07-23Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 26/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1423.Data:2019-07-23Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1152/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1424.Data:2019-07-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 187/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1425.Data:2019-07-24Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 642/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1426.Data:2019-07-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1366/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1427.Data:2019-07-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 106/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1428.Data:2019-07-24Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 213/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1429.Data:2019-07-24Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 648/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1430.Data:2019-07-24Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1362/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1431.Data:2019-07-24Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 666/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1432.Data:2019-07-24Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1363/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1433.Data:2019-07-24Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 947/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1434.Data:2019-07-24Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 472/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1435.Data:2019-07-24Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 690/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1436.Data:2019-07-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2468/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1437.Data:2019-07-24Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 460/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1438.Data:2019-07-24Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1149/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1439.Data:2019-07-24Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 430/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1440.Data:2019-07-24Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1102/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1441.Data:2019-07-24Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1103/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1442.Data:2019-07-24Godzina:10:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 836/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1443.Data:2019-07-24Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 981/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1444.Data:2019-07-24Godzina:10:55
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1510/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1445.Data:2019-07-24Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1073/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1446.Data:2019-07-24Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1463/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1447.Data:2019-07-24Godzina:11:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 530/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1448.Data:2019-07-24Godzina:11:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1080/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1449.Data:2019-07-24Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 531/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1450.Data:2019-07-24Godzina:12:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 730/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1451.Data:2019-07-24Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 1500/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1452.Data:2019-07-24Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4104/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1453.Data:2019-07-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 927/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1454.Data:2019-07-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1046/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1455.Data:2019-07-25Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 502/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1456.Data:2019-07-25Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1457.Data:2019-07-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1166/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1458.Data:2019-07-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2362/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1459.Data:2019-07-26Godzina:09:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 869/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1460.Data:2019-07-26Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3801/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1461.Data:2019-07-26Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 34/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1462.Data:2019-07-26Godzina:09:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4067/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1463.Data:2019-07-26Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4147/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1464.Data:2019-07-26Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4075/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1465.Data:2019-07-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3918/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1466.Data:2019-07-26Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1147/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1467.Data:2019-07-26Godzina:10:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1107/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1468.Data:2019-07-26Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1307/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1469.Data:2019-07-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 478/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1470.Data:2019-07-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3332/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1471.Data:2019-07-26Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1015/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1472.Data:2019-07-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 34/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Dariusz Janczak
1473.Data:2019-07-26Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2232/14
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Michał Włodarek
1474.Data:2019-07-26Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 839/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1475.Data:2019-07-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 369/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1476.Data:2019-07-26Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4048/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1477.Data:2019-07-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1429/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1478.Data:2019-07-30Godzina:08:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 388/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1479.Data:2019-07-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 59/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1480.Data:2019-07-30Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2362/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1481.Data:2019-07-30Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 684/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1482.Data:2019-07-30Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1371/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1483.Data:2019-07-30Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 357/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1484.Data:2019-07-30Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 221/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1485.Data:2019-07-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1486.Data:2019-07-30Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 220/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1487.Data:2019-07-30Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 802/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1488.Data:2019-07-30Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1195/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1489.Data:2019-07-30Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 206/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1490.Data:2019-07-30Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2303/15
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1491.Data:2019-07-30Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4102/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1492.Data:2019-08-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1051/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1493.Data:2019-08-01Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 108/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1494.Data:2019-08-01Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1283/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1495.Data:2019-08-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1322/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1496.Data:2019-08-02Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3722/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1497.Data:2019-08-02Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4300/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1498.Data:2019-08-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3422/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1499.Data:2019-08-02Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 913/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1500.Data:2019-08-02Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3555/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1501.Data:2019-08-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3664/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1502.Data:2019-08-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4108/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1503.Data:2019-08-02Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4296/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1504.Data:2019-08-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1376/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1505.Data:2019-08-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 318/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1506.Data:2019-08-05Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1408/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1507.Data:2019-08-05Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1190/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1508.Data:2019-08-05Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1434/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1509.Data:2019-08-05Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 584/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1510.Data:2019-08-06Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 139/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1511.Data:2019-08-06Godzina:08:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 183/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1512.Data:2019-08-06Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 181/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1513.Data:2019-08-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 715/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1514.Data:2019-08-06Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1190/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1515.Data:2019-08-06Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 445/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1516.Data:2019-08-06Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1679/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1517.Data:2019-08-06Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1141/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1518.Data:2019-08-06Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 946/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1519.Data:2019-08-06Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 6/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1520.Data:2019-08-06Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3647/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1521.Data:2019-08-06Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 342/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1522.Data:2019-08-06Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1693/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1523.Data:2019-08-06Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3002/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1524.Data:2019-08-06Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3496/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1525.Data:2019-08-08Godzina:08:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 99/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1526.Data:2019-08-08Godzina:08:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2120/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1527.Data:2019-08-08Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 198/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1528.Data:2019-08-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1128/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1529.Data:2019-08-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 35/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
1530.Data:2019-08-08Godzina:09:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 492/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1531.Data:2019-08-08Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1059/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1532.Data:2019-08-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1540/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1533.Data:2019-08-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 465/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
1534.Data:2019-08-08Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 972/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1535.Data:2019-08-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1526/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1536.Data:2019-08-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 694/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
1537.Data:2019-08-08Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 23/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1538.Data:2019-08-09Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1138/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1539.Data:2019-08-09Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 954/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1540.Data:2019-08-09Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1015/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1541.Data:2019-08-09Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 950/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1542.Data:2019-08-09Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 970/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1543.Data:2019-08-09Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1011/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1544.Data:2019-08-09Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 903/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1545.Data:2019-08-09Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 943/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1546.Data:2019-08-09Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 672/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1547.Data:2019-08-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1686/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1548.Data:2019-08-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 234/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1549.Data:2019-08-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 83/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1550.Data:2019-08-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1551.Data:2019-08-12Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1293/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1552.Data:2019-08-12Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 544/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1553.Data:2019-08-12Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 100/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1554.Data:2019-08-12Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 188/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1555.Data:2019-08-13Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 792/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1556.Data:2019-08-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1378/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1557.Data:2019-08-13Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3858/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1558.Data:2019-08-13Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 998/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1559.Data:2019-08-13Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1560.Data:2019-08-13Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1036/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1561.Data:2019-08-13Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1308/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1562.Data:2019-08-13Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 993/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1563.Data:2019-08-13Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 979/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1564.Data:2019-08-13Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2523/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1565.Data:2019-08-13Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1566.Data:2019-08-13Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 150/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1567.Data:2019-08-13Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4120/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1568.Data:2019-08-13Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3099/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1569.Data:2019-08-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 117/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1570.Data:2019-08-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 396/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1571.Data:2019-08-19Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 835/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1572.Data:2019-08-19Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1118/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1573.Data:2019-08-19Godzina:12:02
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1403/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1574.Data:2019-08-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 570/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1575.Data:2019-08-20Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 88/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1576.Data:2019-08-21Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 329/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1577.Data:2019-08-22Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 86/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1578.Data:2019-08-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1307/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
1579.Data:2019-08-22Godzina:09:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 126/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1580.Data:2019-08-22Godzina:09:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 220/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1581.Data:2019-08-22Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2024/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1582.Data:2019-08-22Godzina:09:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 44/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1583.Data:2019-08-22Godzina:09:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 180/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1584.Data:2019-08-22Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 138/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1585.Data:2019-08-22Godzina:10:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 156/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1586.Data:2019-08-22Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 62/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1587.Data:2019-08-22Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 20/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1588.Data:2019-08-22Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 14/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1589.Data:2019-08-22Godzina:10:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 8/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1590.Data:2019-08-22Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 120/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1591.Data:2019-08-22Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Maciaszek
1592.Data:2019-08-22Godzina:11:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 92/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1593.Data:2019-08-22Godzina:11:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 174/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1594.Data:2019-08-22Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 208/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1595.Data:2019-08-22Godzina:11:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 192/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1596.Data:2019-08-22Godzina:11:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 186/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1597.Data:2019-08-22Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 226/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1598.Data:2019-08-23Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1479/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1599.Data:2019-08-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 410/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1600.Data:2019-08-23Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 472/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1601.Data:2019-08-23Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2655/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1602.Data:2019-08-23Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1354/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1603.Data:2019-08-23Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 61/17
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1604.Data:2019-08-23Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 2185/16
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Edyta Janiszewska
1605.Data:2019-08-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 356/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1606.Data:2019-08-26Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 987/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1607.Data:2019-08-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1424/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1608.Data:2019-08-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1308/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1609.Data:2019-08-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1360/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1610.Data:2019-08-29Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1077/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1611.Data:2019-08-29Godzina:08:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1018/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1612.Data:2019-08-29Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1062/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1613.Data:2019-08-29Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 392/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1614.Data:2019-08-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4090/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1615.Data:2019-08-29Godzina:09:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 232/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1616.Data:2019-08-29Godzina:09:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 238/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1617.Data:2019-08-29Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 308/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1618.Data:2019-08-29Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 342/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1619.Data:2019-08-29Godzina:09:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 300/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1620.Data:2019-08-29Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 369/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1621.Data:2019-08-29Godzina:09:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 338/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1622.Data:2019-08-29Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 286/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1623.Data:2019-08-29Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 382/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1624.Data:2019-08-29Godzina:10:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 368/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1625.Data:2019-08-29Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 268/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1626.Data:2019-08-29Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 350/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1627.Data:2019-08-29Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3345/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Krysicka
1628.Data:2019-08-29Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 256/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1629.Data:2019-08-29Godzina:10:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 402/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1630.Data:2019-08-29Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 400/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1631.Data:2019-08-29Godzina:11:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 262/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1632.Data:2019-08-29Godzina:11:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 298/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1633.Data:2019-08-29Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 332/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1634.Data:2019-08-29Godzina:11:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 398/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1635.Data:2019-08-29Godzina:11:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 408/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1636.Data:2019-09-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1037/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1637.Data:2019-09-03Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 10/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1638.Data:2019-09-03Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1496/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1639.Data:2019-09-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 7/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1640.Data:2019-09-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4381/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1641.Data:2019-09-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 273/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1642.Data:2019-09-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1218/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1643.Data:2019-09-03Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 50/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1644.Data:2019-09-03Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4332/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1645.Data:2019-09-03Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 136/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1646.Data:2019-09-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 628/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1647.Data:2019-09-03Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1068/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1648.Data:2019-09-03Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3927/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1649.Data:2019-09-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3415/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1650.Data:2019-09-03Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3330/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1651.Data:2019-09-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3137/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1652.Data:2019-09-03Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 42/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1653.Data:2019-09-03Godzina:12:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 467/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1654.Data:2019-09-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1274/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1655.Data:2019-09-03Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 102/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1656.Data:2019-09-05Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 96/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1657.Data:2019-09-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1275/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1658.Data:2019-09-05Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 8/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1659.Data:2019-09-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1173/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1660.Data:2019-09-05Godzina:09:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 20/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1661.Data:2019-09-05Godzina:09:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 14/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1662.Data:2019-09-05Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 456/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1663.Data:2019-09-05Godzina:09:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 526/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1664.Data:2019-09-05Godzina:09:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 420/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1665.Data:2019-09-05Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 450/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1666.Data:2019-09-05Godzina:10:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 544/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1667.Data:2019-09-05Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 486/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1668.Data:2019-09-05Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 550/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1669.Data:2019-09-05Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 320/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1670.Data:2019-09-05Godzina:10:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 500/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1671.Data:2019-09-05Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1298/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1672.Data:2019-09-05Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 462/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1673.Data:2019-09-05Godzina:11:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 444/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1674.Data:2019-09-05Godzina:11:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 514/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1675.Data:2019-09-05Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 562/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1676.Data:2019-09-05Godzina:11:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 438/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1677.Data:2019-09-05Godzina:11:50
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 556/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1678.Data:2019-09-05Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1121/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1679.Data:2019-09-05Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 246/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1680.Data:2019-09-05Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 131/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1681.Data:2019-09-05Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 109/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1682.Data:2019-09-06Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2040/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1683.Data:2019-09-06Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1347/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1684.Data:2019-09-06Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Bogumiła Bilewicz
1685.Data:2019-09-06Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3881/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1686.Data:2019-09-06Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1133/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1687.Data:2019-09-06Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4358/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1688.Data:2019-09-06Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2750/16
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Bogumiła Bilewicz
1689.Data:2019-09-06Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4019/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1690.Data:2019-09-06Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3133/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1691.Data:2019-09-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 235/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1692.Data:2019-09-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1256/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1693.Data:2019-09-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 525/18
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1694.Data:2019-09-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 56/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1695.Data:2019-09-09Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 391/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1696.Data:2019-09-09Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 391/19
Miejsce -Sala:19 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Wawrzonowska
1697.Data:2019-09-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1184/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1698.Data:2019-09-09Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 43/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1699.Data:2019-09-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 194/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1700.Data:2019-09-09Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1830/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1701.Data:2019-09-09Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 746/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1702.Data:2019-09-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 429/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1703.Data:2019-09-09Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 425/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1704.Data:2019-09-09Godzina:13:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 433/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1705.Data:2019-09-09Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 455/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1706.Data:2019-09-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 453/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1707.Data:2019-09-10Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1478/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1708.Data:2019-09-10Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 378/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1709.Data:2019-09-10Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 218/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1710.Data:2019-09-10Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 428/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1711.Data:2019-09-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1204/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1712.Data:2019-09-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4433/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1713.Data:2019-09-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 270/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1714.Data:2019-09-10Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 628/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1715.Data:2019-09-10Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 125/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1716.Data:2019-09-10Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 412/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1717.Data:2019-09-10Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 832/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1718.Data:2019-09-10Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1159/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1719.Data:2019-09-10Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 397/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1720.Data:2019-09-10Godzina:10:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 407/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1721.Data:2019-09-10Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 825/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1722.Data:2019-09-10Godzina:10:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 13/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1723.Data:2019-09-10Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 437/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1724.Data:2019-09-10Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 431/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1725.Data:2019-09-10Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 900/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1726.Data:2019-09-10Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 681/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1727.Data:2019-09-10Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 443/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1728.Data:2019-09-10Godzina:10:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 527/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1729.Data:2019-09-10Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 441/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1730.Data:2019-09-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 415/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1731.Data:2019-09-10Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4422/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1732.Data:2019-09-10Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 674/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1733.Data:2019-09-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 80/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1734.Data:2019-09-10Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4636/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1735.Data:2019-09-10Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4638/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1736.Data:2019-09-10Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3994/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1737.Data:2019-09-10Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 593/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1738.Data:2019-09-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1144/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1739.Data:2019-09-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 991/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1740.Data:2019-09-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1010/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1741.Data:2019-09-10Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 660/16
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1742.Data:2019-09-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 135/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1743.Data:2019-09-10Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 12/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1744.Data:2019-09-10Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4416/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1745.Data:2019-09-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4441/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1746.Data:2019-09-10Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2480/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1747.Data:2019-09-10Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3424/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1748.Data:2019-09-11Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 448/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1749.Data:2019-09-11Godzina:09:15
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 696/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1750.Data:2019-09-11Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 24/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1751.Data:2019-09-11Godzina:09:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 436/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1752.Data:2019-09-12Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 215/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1753.Data:2019-09-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1206/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1754.Data:2019-09-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1755.Data:2019-09-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 369/17
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1756.Data:2019-09-12Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 700/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1757.Data:2019-09-12Godzina:09:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 680/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1758.Data:2019-09-12Godzina:09:40
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 632/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1759.Data:2019-09-12Godzina:09:55
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 702/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1760.Data:2019-09-12Godzina:10:05
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 798/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1761.Data:2019-09-12Godzina:10:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 778/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Maciaszek
1762.Data:2019-09-12Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1269/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1763.Data:2019-09-12Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 562/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1764.Data:2019-09-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 961/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1765.Data:2019-09-13Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1201/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1766.Data:2019-09-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1008/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1767.Data:2019-09-13Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1211/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1768.Data:2019-09-13Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1194/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1769.Data:2019-09-13Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1223/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1770.Data:2019-09-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1223/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1771.Data:2019-09-13Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1202/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1772.Data:2019-09-13Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3036/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1773.Data:2019-09-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1444/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1774.Data:2019-09-13Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1117/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1775.Data:2019-09-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1374/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1776.Data:2019-09-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wachłaczenko
1777.Data:2019-09-16Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 357/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1778.Data:2019-09-17Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3848/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1779.Data:2019-09-17Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 243/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1780.Data:2019-09-17Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3684/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1781.Data:2019-09-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 13/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1782.Data:2019-09-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1183/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1783.Data:2019-09-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3741/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1784.Data:2019-09-17Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 662/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1785.Data:2019-09-17Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4313/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1786.Data:2019-09-17Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1225/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1787.Data:2019-09-17Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 188/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1788.Data:2019-09-17Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 867/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1789.Data:2019-09-17Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3729/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1790.Data:2019-09-17Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 185/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1791.Data:2019-09-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 846/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1792.Data:2019-09-17Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1285/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1793.Data:2019-09-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3597/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1794.Data:2019-09-17Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 151/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1795.Data:2019-09-17Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 997/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1796.Data:2019-09-17Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 587/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1797.Data:2019-09-17Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4589/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1798.Data:2019-09-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 720/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1799.Data:2019-09-17Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Kop 19/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1800.Data:2019-09-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1264/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1801.Data:2019-09-17Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 717/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1802.Data:2019-09-17Godzina:12:10
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 319/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1803.Data:2019-09-17Godzina:12:20
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 201/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1804.Data:2019-09-17Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 485/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1805.Data:2019-09-17Godzina:12:30
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 2114/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1806.Data:2019-09-17Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1016/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1807.Data:2019-09-17Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 732/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1808.Data:2019-09-17Godzina:12:45
Wydział:VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
Sygnatura:VIII Ko 391/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1809.Data:2019-09-17Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1237/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1810.Data:2019-09-17Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 417/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1811.Data:2019-09-17Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 179/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1812.Data:2019-09-17Godzina:13:25
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 894/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1813.Data:2019-09-17Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1248/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1814.Data:2019-09-17Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 907/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1815.Data:2019-09-17Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1571/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1816.Data:2019-09-17Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 105/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1817.Data:2019-09-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 282/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1818.Data:2019-09-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 777/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1819.Data:2019-09-18Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 197/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1820.Data:2019-09-19Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1821.Data:2019-09-19Godzina:08:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 801/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1822.Data:2019-09-19Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1382/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1823.Data:2019-09-19Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 163/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1824.Data:2019-09-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 244/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1825.Data:2019-09-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1340/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1826.Data:2019-09-19Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1363/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1827.Data:2019-09-19Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 172/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1828.Data:2019-09-20Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 968/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1829.Data:2019-09-20Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 901/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1830.Data:2019-09-20Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4087/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1831.Data:2019-09-20Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1294/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1832.Data:2019-09-20Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4391/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1833.Data:2019-09-23Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 467/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:Asesor sądowy Ilona Olbińska
1834.Data:2019-09-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 75/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1835.Data:2019-09-23Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 258/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1836.Data:2019-09-23Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1412/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1837.Data:2019-09-23Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1225/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1838.Data:2019-09-23Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 247/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1839.Data:2019-09-23Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 255/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1840.Data:2019-09-23Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 745/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1841.Data:2019-09-23Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1268/17
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1842.Data:2019-09-24Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1407/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1843.Data:2019-09-24Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 470/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1844.Data:2019-09-24Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 471/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1845.Data:2019-09-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1092/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1846.Data:2019-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 855/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1847.Data:2019-09-24Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1034/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1848.Data:2019-09-24Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1054/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1849.Data:2019-09-24Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 729/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1850.Data:2019-09-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 744/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1851.Data:2019-09-24Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 887/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1852.Data:2019-09-24Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4659/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1853.Data:2019-09-24Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1001/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1854.Data:2019-09-24Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3116/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1855.Data:2019-09-24Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 711/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1856.Data:2019-09-24Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1389/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1857.Data:2019-09-24Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4356/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1858.Data:2019-09-24Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3347/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1859.Data:2019-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 473/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1860.Data:2019-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 133/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1861.Data:2019-09-24Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1488/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1862.Data:2019-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 934/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1863.Data:2019-09-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 448/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1864.Data:2019-09-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4663/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1865.Data:2019-09-24Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1005/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1866.Data:2019-09-24Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 468/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1867.Data:2019-09-24Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1827/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1868.Data:2019-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1331/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1869.Data:2019-09-25Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 862/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1870.Data:2019-09-26Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1335/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1871.Data:2019-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 263/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1872.Data:2019-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1091/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1873.Data:2019-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1385/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1874.Data:2019-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 259/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1875.Data:2019-09-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1391/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1876.Data:2019-09-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1008/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1877.Data:2019-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1400/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1878.Data:2019-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1143/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1879.Data:2019-09-27Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4460/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1880.Data:2019-09-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 41/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1881.Data:2019-09-27Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1377/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1882.Data:2019-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1412/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1883.Data:2019-09-27Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1413/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1884.Data:2019-09-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 83/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1885.Data:2019-09-30Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 291/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1886.Data:2019-09-30Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 779/18
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1887.Data:2019-09-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 91/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1888.Data:2019-09-30Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 419/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1889.Data:2019-09-30Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 51/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1890.Data:2019-09-30Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 522/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1891.Data:2019-10-01Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 479/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1892.Data:2019-10-01Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 668/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1893.Data:2019-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 294/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1894.Data:2019-10-01Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 202/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1895.Data:2019-10-01Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4279/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1896.Data:2019-10-01Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4737/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1897.Data:2019-10-01Godzina:10:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 920/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1898.Data:2019-10-01Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 933/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1899.Data:2019-10-01Godzina:10:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3409/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1900.Data:2019-10-01Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 416/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1901.Data:2019-10-01Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1388/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Arleta Konieczna
1902.Data:2019-10-01Godzina:11:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 390/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1903.Data:2019-10-01Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 422/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1904.Data:2019-10-01Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 466/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1905.Data:2019-10-01Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 785/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1906.Data:2019-10-01Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1907.Data:2019-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 395/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1908.Data:2019-10-01Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 883/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1909.Data:2019-10-01Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 816/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1910.Data:2019-10-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1825/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1911.Data:2019-10-02Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 630/17
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1912.Data:2019-10-03Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1097/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1913.Data:2019-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1626/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1914.Data:2019-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 301/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1915.Data:2019-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1080/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1916.Data:2019-10-03Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 184/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1917.Data:2019-10-03Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1300/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1918.Data:2019-10-07Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1181/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1919.Data:2019-10-07Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 145/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1920.Data:2019-10-08Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1349/17
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1921.Data:2019-10-08Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 304/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1922.Data:2019-10-08Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1345/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1923.Data:2019-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 251/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1924.Data:2019-10-08Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 974/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1925.Data:2019-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 906/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1926.Data:2019-10-08Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4419/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1927.Data:2019-10-08Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 973/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1928.Data:2019-10-08Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 897/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1929.Data:2019-10-08Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 928/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1930.Data:2019-10-08Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 961/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1931.Data:2019-10-08Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3543/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1932.Data:2019-10-08Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 472/19
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1933.Data:2019-10-08Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1375/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1934.Data:2019-10-10Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 318/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1935.Data:2019-10-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 347/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1936.Data:2019-10-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 270/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1937.Data:2019-10-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1480/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1938.Data:2019-10-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 244/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1939.Data:2019-10-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1940.Data:2019-10-10Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 359/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1941.Data:2019-10-10Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1942.Data:2019-10-15Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1257/18
Miejsce -Sala:122 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Porada-Łaska
1943.Data:2019-10-15Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 320/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1944.Data:2019-10-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1475/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1945.Data:2019-10-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1196/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1946.Data:2019-10-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1578/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1947.Data:2019-10-17Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1786/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1948.Data:2019-10-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1464/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1949.Data:2019-10-17Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 666/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marta Przybylska
1950.Data:2019-10-17Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 155/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1951.Data:2019-10-17Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1777/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1952.Data:2019-10-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 388/19
Miejsce -Sala:124 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1953.Data:2019-10-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1008/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1954.Data:2019-10-18Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 303/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1955.Data:2019-10-22Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 323/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1956.Data:2019-10-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 396/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1957.Data:2019-10-22Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 654/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1958.Data:2019-10-22Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1334/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1959.Data:2019-10-24Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1572/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1960.Data:2019-10-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 462/19
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1961.Data:2019-10-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 715/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1962.Data:2019-10-29Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 124/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1963.Data:2019-11-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1462/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1964.Data:2019-11-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1297/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1965.Data:2019-11-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 11/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1966.Data:2019-11-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1268/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski: Joanna Urbańska - Czarnasiak
1967.Data:2019-11-06Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 4085/18
Miejsce -Sala:123 Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:I Piętro
Skład sędziowski:Asesor sądowy Agata Serafin
1968.Data:2019-11-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1008/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1969.Data:2019-11-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 120/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1970.Data:2019-11-20Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 138/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1971.Data:2019-11-22Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 379/19
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zawiślak
1972.Data:2019-11-29Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1008/18
Miejsce -Sala:Budynek:Al. Wolności 13 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Daniel Hudak
1973.Data:2019-05-22Godzina:08:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GU 59/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jadwiga Dobrowolska
1974.Data:2019-05-22Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GU 56/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jadwiga Dobrowolska
1975.Data:2019-05-22Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 562/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1976.Data:2019-05-22Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 44/15
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1977.Data:2019-05-22Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/03
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1978.Data:2019-05-22Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 29/18
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1979.Data:2019-05-22Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 21/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1980.Data:2019-05-22Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 19/09
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1981.Data:2019-05-22Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1065/16
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1982.Data:2019-05-22Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 14/93
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1983.Data:2019-05-22Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/10
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1984.Data:2019-05-22Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 562/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1985.Data:2019-05-22Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GU 81/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jadwiga Dobrowolska
1986.Data:2019-05-22Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 91/06
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1987.Data:2019-05-22Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 26/16
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1988.Data:2019-05-22Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 91/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski: Piotr Sypniewski
1989.Data:2019-05-22Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 11/16
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1990.Data:2019-05-22Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 12/16
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1991.Data:2019-05-22Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 1/17
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1992.Data:2019-05-22Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 12/17
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1993.Data:2019-05-22Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Opm 67/18
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1994.Data:2019-05-22Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 37/17
Miejsce -Sala:14 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Marcin Kwaśniewski
1995.Data:2019-05-22Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GU 111/19
Miejsce -Sala:16 Budynek:Ul. Adama Asnyka 56a Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jadwiga Dobrowolska
1996.Data:2019-05-22Godzina:12:00